ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته
بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون

نمایشگاه آسانسور و پله برقی

عنوان نمایشگاه نمایشگاه آسانسور و پله برقی
برگزار کننده مشاوران نمایشگاهی سایا نمای پارسیان تاریخ برگزاری 29 فروردین تا 1 اردیبهشت
توضیحات ساعت بازدید : 10 صبح الی 17 بعدازظهر
همواره برگزاری نمایشگاهها یکی از مهمترین ابزارهای تجاری سازی و ایجاد ارتباطات و تعاملات سازنده بین شرکتها و تولیدکنندگان و بازرگانان بوده است و تخصصی و بین المللی بودن عناوین نمایشگاهی باعث رشد و اعتلای صنعتی و ایجاد و تثبیت هویت تخصصی برای فعالین آن عنوان نمایشگاهی میگردد .
صنعت آسانسور و پله برقی از جمله صنایعی است که طی سالهای گذشته با رشد و پیشرفت علمی و فنی توانسته است در رفع نیازها و توجه به سلائق داخلی گامهای بزرگی بردارد و برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی صنایع آسانسور، پله برقی ، بالابرها ، نقاله ها و تجهیزات جانبی از منظر ذیل حائز اهمیت است:
اول برگزاری در جدیدترین و مدرنترین سایت نمایشگاهی کشور یعنی شهر آفتاب که از نظر زیرساختهای لازم همانند سالن مرتفع ، دسترسی مناسب ، انبارهای مجاور سالنها و ... دارای شرایط مطلوبی بوده و نقایص موجود نمایشگاه بین المللی را ندارد .
دوم حضور و مشارکت و حمایت سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران از این رویداد به عنوان راهبردی درازمدت و آینده نگر و به تعبیری نمایشگاه سندیکای آسانسور و پله برقی ایران در این محل برگزار خواهد شد.
امید است اولین دوره نمایشگاه تخصصی صنایع آسانسور، پله برقی ، بالابرها ، نقاله ها و تجهیزات جانبی با استقبال شرکتهای داخلی و خارجی مواجه و زمینه ساز تحقق اهداف برگزاری نمایشگاه و ارتقاء تعاملات تجاری و بازرگانی این صنایع باشد .
استان نامشخص
نشانی تهران - شهر آفتاب
تلفن 02122240011 وبسایت http://www.liftex.ir
فکس 02122240012 ایمیل info@sayaco.ir
دوستان 3 دوستان چهار