ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان

آدرس: بلوار آیت الله کاشانی تقاطع بزرگراه حکیـــم ضلع شمالغربـــــــــــی پلـــاک 64 - واحـــــد 5
شرکت کابین گستر رز
پیام دهید email icon cabingostar@gmail.com

شرکت کابین گستر رز

واردات ورق های HPL و استفاده از آنها در سیستم های پیش ساخته مبلمان محیط های مرطوب (wet furniture) اعم از کابینهای توالت، دوش، رختکن، نیمکت، کمد رختکن، روشویی

درباره ما
شرکت کابین گستر رز در سال 1384 تأسیس و در زمینه واردات ورق های HPL و استفاده از آنها در سیستم های پیش ساخته مبلمان محیط های مرطوب (wet furniture) اعم از کابینهای توالت، دوش، رختکن، نیمکت، کمد رختکن، روشویی و کابینتهای آزمایشگاهی، حمام و استخر شروع به فعالیت نمود.

از دیگر فعالیتهای شرکت ، اجرای نمای داخلی با استفاده از ورق های HPL است که با زیر سازی فلزی و به صورت نصب خشک انجام می شود.

هدف اولیه این مجموعه انتقال مواد اولیه و تکنیک های ساخت از منابع خارجی به داخل کشور و در مرحله بعدی تولید آنها در داخل کشور بود. این مجموعه طی مدت زمانی کوتاه توانست در پروژه های بزرگی شرکت کرده و جای خالی روشهای نوین و بهداشتی برای سرویس ها ی عمومی را پر نماید. کابین گستر در حال حاضر با 8 سال سابقه و بیش از 400 پروژه اجرا شده ، مجرب ترین تشکیلات در حوضه فعالیت خود می باشد.

محصولات و خدمات کابین گستر قابل استفاده در انواع محیط های عمومـــــــی از جمله فضاهای اداری – تجاری ، ورزشی - تفریحی ، صنعتی، اقامتی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، آموزشی و ... می باشند.

زمینه‌های فعالیت

روشويي پایه دار روشويي کابينتي توالت فرنگي اتاق حمام
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار