سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
چینی آلات ‏ >

شرکت کابین گستر رز

شرکت کابین گستر رز در سال 1384 تأسیس و در زمینه واردات ورق های HPL و استفاده از آنها در سیستم های پیش ساخته مبلمان محیط های مرطوب (wet furniture) اعم از کابینهای توالت، دوش، رختکن، نیمکت، کمد رختکن، روشویی و کابینتهای آزمایشگاهی، حمام و استخر شروع به فعالیت نمود.

از دیگر فعالیتهای شرکت ، اجرای نمای داخلی با استفاده از ورق های HPL است که با زیر سازی فلزی و به صورت نصب خشک انجام می شود.

هدف اولیه این مجموعه انتقال مواد اولیه و تکنیک های ساخت از منابع خارجی به داخل کشور و در مرحله بعدی تولید آنها در داخل کشور بود. این مجموعه طی مدت زمانی کوتاه توانست در پروژه های بزرگی شرکت کرده و جای خالی روشهای نوین و بهداشتی برای سرویس ها ی عمومی را پر نماید. کابین گستر در حال حاضر با 8 سال سابقه و بیش از 400 پروژه اجرا شده ، مجرب ترین تشکیلات در حوضه فعالیت خود می باشد.

محصولات و خدمات کابین گستر قابل استفاده در انواع محیط های عمومـــــــی از جمله فضاهای اداری – تجاری ، ورزشی - تفریحی ، صنعتی، اقامتی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی ، آموزشی و ... می باشند.

اطلاعات تماس

نام شرکت کابین گستر رز استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۴ - ۰۹۳ ۰۹۳ ۴۴ فکس :
آدرس سایت : http://www.cabingostar.ir ایمیل : cabingostar@gmail.com
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : بلوار آیت الله کاشانی تقاطع بزرگراه حکیـــم ضلع شمالغربـــــــــــی پلـــاک ۶۴ - واحـــــد ۵
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار