ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.taknama.com
استان: تهران
آدرس: لاله زار نو ، نبش خیابان مصباح کریمی ، مجتمع البرز 20 ، طبقه 4 ، واحد 4011
شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما
پیام دهید email icon Info@Taknama.com

شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما

تولید درب بازکن های صوتی و تصویری دیجیتال

درباره ما
شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما در سال 1380 به منظور تولید درب بازکن های صوتی و تصویری دیجیتال، با توجه به نیاز جامعه ایرانی تشکیل شد و بعد از گذشت 5 سال اولین سری از محصولات خود را تحت نام تک نما به بازار مصرف ارائه نمود .
با توجه به کیفیت بالای محصول و قابلیت های بسیار جالب و منحصر به فرد و همچنین شبکه خدمات پس از فروش، با استقبال چشمگیر شما مصرف کننده محترم ایرانی مواجه شدیم و همین مسئله ما را برآن داشت تا با ارائه محصولی جدید تر جوابگوی اعتمادتان باشیم .
در ساخت سری جدید این محصول از قطعات با کیفیت بالای شرکت های معتبر خارجی و تکنولوژی سطح بالای تولید استفاده شده است . امید است با حمایت شما مصرف کننده محترم گامهای بعدی را هرچه سریعتر در راستای شکوفایی صنعت کشور و خودکفایی برداریم .
شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما با ایجاد شبکه نصاب های آموزش دیده، خواهان ارائه خدمات بیشتر و بهتر برای مصرف کنندگان محترم می باشد .

زمینه‌های فعالیت

آيفون تصويري چيني آيفون تصويري کره اي چشمي درب ديجيتال پنل تصويري ايراني پنل تصويري چيني پنل تصويري کره اي درب باز کن تصويري آيفون تصويري بيسيم سیم کشی آیفون تصویری تعمیر آیفون تصویری
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار