ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.aldo.ir
استان: تهران
آدرس: تهران،جاده قدیم دماوند - شaهرک صنعتی خرم دشت - خیابان نهم غربی پلاک 45 - 47
شرکت آلدو
پیام دهید email icon info@aldo.ir

شرکت آلدو

تولید کننده آیفون های تصویری و دربهای کنترلی پارکینگ

درباره ما
گروه صنعتی آلدو، تولید کننده آیفون های تصویری و دربهای کنترلی پارکینگ، فعالیت خود را از سال 1379 در قالب شرکت تجاری بر روی محصولات کماکس (Commax) کره و نایس (Nice) ایتالیا آغاز نمود و همزمان بر روی محصولات Kenwei و Hyundai فعالیت تجاری خود را ادامه داد. در سالهای 1387 و 1388 به عنوان نماینده رسمی و وکیل کماکس در ایران به فعالیت تجاری پرداخته و از ابتدای سال 1389 این مجموعه اقدام به تولید دربازکن تصویری با برند ALDO نمود و با بکارگیری نیروهای مجرب و استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت بالا نسل جدید دربازکن های تصویری با تنوع فراوان و قابلیت منحصر به فرد را ارائه نموده است.

از ابتدای سال 1388 پس از دو سال تلاش مهندسان در جهت تولید دربهای کنترلی با راه اندازی واحد تولید برد و موتور اقدام به تولید جک دربهای کنترلی با کیفیت بالا و قیمت مناسب نمود امید است با تلاش واحد R&D و پیشرفت در زمینه تولید جک تا پایان سال 1392 تولید جک های دولنگه و ریلی 220V جدید این مجموعه نیز به انجام برسد.

گروه صنعتی آلدو در سال 1389 در کارخانه ای با زیربنای 1100 متر واقع در شهرک صنعتی خرمدشت (واقع در 10 کیلومتری شهر تهران) فعالیت خود را آغاز و در سال 1391 با توجه به افزایش توان تولید و درخواست روز افزون بازار مصرف برای محصولات آلدو فضای تولید را به 3000 متر ارتقاء داده است.

زمینه‌های فعالیت

درب اتوماتيک شيشه اي کرکره برقي اتوماتيک درب پارکينگ درب ورودي درب سکشنال پارکينگي درب پارکينگي کنترل از راه دور درب شيشه اي ريلي جک پارکينگي درب اتوماتيک تلسکوبي درب گرد اتوماتيک درب اتوماتيک زير سطحي آيفون تصويري ايراني آيفون تصويري کره اي چشمي درب ديجيتال پنل تصويري ايراني پنل تصويري کره اي درب باز کن تصويري سیم کشی آیفون تصویری تعمیر آیفون تصویری
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار