ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
bloklika.ir/
تلفن
02166786974
موبایل
09355765158
فکس: 02166825972
استان: تهران
آدرس: تهران ، شادآباد ، خیابان هفده شهریور روبروی آتشنشانی خیابان وزین پلاک 5
بلوک سبک غلامی
پیام دهید email icon dadashi07@yahoo.com

بلوک سبک غلامی

تولید کننده بلوک سبک لیکا

درباره ما
فراورده های بتن سبک لیکا – غلامی فعالیت خود را در سال 1389 با نام سازه های بتنی دانیال با تولید بلوک سبک پوکه ای و با هدف تولید مصالح مدرن با قیمت مناسب با دستگاه های دستی در تهران آغاز نمود . بعد ازگذشتن مدتی و با توجه به اهداف مدیریت که کیفیت بلوک تولید شده در صدر انها قرار داشت با تجهیز کارگاه در سال 1390 به دستگاه های نیمه اتوماتیک از شرکت سبلان اقدام به تولید بلوک های سبک پوکه ای نمود بعد از گذشت مدت کمی و در اواسط سال با تجزیه و تحلیل پوکه مصرفی به فرمول خاصی در مخلوط نمودن پوکه های نخودی ، عدسی و پودری رسیدیم که با حفظ سبکب بلوک به بیشترین استحکام برسیم و باتوجه به ضخامت بلوک های تولیدی نسبت به سایر بلوک ها یکی از مستحکم ترین و سبک ترین بلوک های موجود در بازار را تولید نمودیم .

با توجه به نگرش مدیریت به آینده و تولیدات مدرن تر و با کیفیت تر با مشاوره از شرکت لیکای ساوه و در مهر ماه سال 1392 تولید بلوک لیکا را با پوکه صنعتی لیکا تولید شده در کارخانه لیکای ساوه و با فرمول تولیدی این شرکت شروع نمودیم .

در راستای اهداف مدیریت بنا بر این است که در سال 1394 تاییدیه سازمان مسکن و در صورت حصول شرایط استاندارد مسکن و شهرسازی را نیز دریافت نماییم تا بتوانیم اعتماد صد در صدی مشتریان عزیز را حاصل نماییم .

زمینه‌های فعالیت

بلوک سيماني بلوک سيماني توخالي بلوک سيماني تو پر بلوک پوکه معدني بلوک پوکه صنعتي بلوک سفالي بلوک سبک بلوک جبابدار
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار