ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02144467713
موبایل
09123113831
فکس: 02144467714
استان: تهران
آدرس: پونک بلوار میزابابایی بابین بلوار سردارجنگل و بزرگراه ستاری پلاک 160 طبقه 3
یراق الات شیشه سکوریت
پیام دهید email icon sale.store@shinasazeariana.com

یراق الات شیشه سکوریت

فروش یراق الات شیشه های سکوریت برندNHNمحصول شرکت KENWAژاپن با ضمانت نامه

درباره ما
گروه شرکت های شینا فعالیت خود را از سال 1368 در صنعت شیشه ساختمان، در قالب یه کارگاه آغاز نمود، هم اکنون گروه شینا دارای شرکت های تابعه شینا سازه آریانا به شماره ثبت 351964 ، شینا سازه ریناس به شماره ثبت 433597 و شینا سازه ربین به شماره ثبت 1537 ، با پشتوانه ی علمی قوی و سابقه ای 25 ساله در صنعت ساختمان، فعال در حوزه بازرگانی انواع تجهیزات و یراق آلات شیشه، اجرای تخصصی انواع دکوراسیون، نماسازی داخلی و خارجی ساختمان، با یاری خداوند توانسته نامی آشنا از خود به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت بر جای گزارد.
این شرکت با ارائه خدمات متنوع در تمامی حوزه های فعالیت خود از بدو تاسیس تاکنون کوشیده است کارنامه درخشانی از ارائه خدمات مورد نیاز برای مشتریان را به ثبت برساند. شناخت بازار، آشنایی با برندهای برتر، واردات و صادرات محصولات و خدمات، حضور طولانی مدت در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی و سابقه درخشان تیم مدیریت شرکت در صنعت شیشه و نمای ساختمان از مزیت های رقابتی گروه شرکت های شینا به شمار می آید.
فعالیت های شرکت های مذکور به اختصار، چنین بیان می گردد:
شرکت شینا سازه آریانا: بازرگانی تجهیزات شیشه، نما و یراق آلات
شرکت شینا سازه ریناس: مهندسی و اجرای تخصصی نماهای مدرن و دکوراسیون داخلی
شرکت شینا سازه ربین: مجری کلیه امور ساختمانی اعم از دکوراسیون داخلی (سقف های کاذب، کناف، دیوار پوش، پارکت و ...) و سازه های ساختمانی (فلزی و بتنی)
این مجموعه با حضور مدیران خبره و با بهره مندی از کارشناسان و متخصصین مجرب و خوش ذوق جوان در کنار مهندسین توانمند و با سابقه به عنوان مجموعه ای موفق و کارآمد در حوزه صنعت ساختمان، آماده است تا محیطی زیبا و انسان محور را برای هموطنان عزیز خلق نماید. همچنین گروه شرکت های شینا از متقاضیان دریافت نمایندگی در سراسر کشور و همچنین کشورهای همسایه دعوت به همکاری می نماید و آمادگی خود را برای صادرات محصولات خود اعلام میدارد.

زمینه‌های فعالیت

قفل هوشمند قفل ديجيتال قفل دستگيره يراق آلات پنجره upvc يراق آلات درب چشمي لولا فيکسچر يراق آلات پله و نرده يراق آلات کمد ديواري
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار