ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.artlight.ir
تلفن
02122878760
موبایل
09123715738
فکس: 02122878750
استان: تهران
آدرس: پاسداران
Artlight
پیام دهید email icon info@artlight.ir

Artlight

نورپردازی و طراحی نورپردازی و فروش چراغهای لوکس منازل و چراغهای فروشگاهی و اداری

درباره ما
همانطورکه مستحضرید بدلیل کمرنگ بودن مبحث تخصصی روشنایی و نورپردازی در کنار دیگر مهارتهای رشته معماری، عمران ، برق و طراحی شهری ،کمتر شاهد رعایت استانداردهای روشنایی و اصول نورپردازی در فضاهای مختلف هستیم و متاسفانه علیرغم اهمیت اثربخشی نورپردازی علمی بر سلامت جسم و روان ، افزایش راندمان افراد و همچنین چشم نوازی هر چه بیشتر و موثرتر بر مولفه های معماری فضاهای داخلی و بیرونی ، به این مهم کمتر توجه می شود و در اکثر موارد شاهد بکارگیری روشهای یکنواخت نورپردازی برای همه فضاها میباشیم که نتیجه تفاوت چشم گیر تاثیرات مفید نور در پروژههای طراحی و اجرا شده جامعه ایران نسبت به جوامع پیشرفته میباشد.
باید بپذیریم که نور ماهیتی تفکیک ناپذیر از معماری داخلی و بیرونی میباشد لذا نور ، البته مدیریت صحیح نور همگام با طراحی معماری میتواند از بهترین و اقتصادیترین روشها برای افزایش شادابی و سرزندگی در محیط، آرامش، کارایی و حالات عاطفی افراد باشد ، همچنین نور مناسب است که میتواند بر ویژگیهای خاص معماری، تاثیرات قابل ملاحظه ای بگذارد.
بنابراین برای دستیابی به نتایج تاثیرگذار ، بایستی همچون تخصصهای دیگر، طراحی روشنایی مبتنی بر استانداردها و اصول نورپردازی را از الزامات روند کاری یک پروژه در نظر گرفت. چرا که بدون نور نمیتوان درک درستی از فضا ، حجم و رنگ داشته باشیم و همگی، بارها و بارها تاثیرات مثبت و منفی آن را بر سطح هشیاری ، راندمان کاری و حالات عاطفیمان تجربه کرده ایم . مثبت و منفی بودن این تجارب به نمود رنگ نور، رعایت یا عدم رعایت استانداردهای روشنایی و توجه یا عدم توجه به اصول نورپردازی مربوط میگردد.
مسلما انتخاب منابع نوری و چراغها بدون طراحی و محاسبات مبتنی بر کاربری و معماری هر فضا جایگاه مناسبی در علم معماری نور نداشته و کمتر میتواند نیازهای افراد را پاسخگو باشد. بنابراین میتوان با نگرشی تخصصی به این حرفه و طراحی مناسب و متناسب با اصول معماری نور ، از تاثیراتی به مراتب مطلوبتر، کارآمدتر و جذابتر بهره مند گردید .
لذا تا کنون این گروه سعی کرده است پروژه ها را در ابتدا مبتنی بر استانداردها و اصول مباحث زیبایی شناسی و هنری ، طراحی ، محاسبه و نهایتا به اجرا برساند .
به امید این که بتوانیم با مدیریت صحیح نور گامی تاثیر گذار بر زیبایی ، کارایی و احساسات افراد وهمچنین ویژگیهای معماری فضاهای متنوع جامعه مان داشته باشیم.

زمینه‌های فعالیت

نورپردازي محوطه نورپردازي راه پله نورپردازي پارکينگ نورپردازي لابي نورپردازي داخلي نورپردازي نما نورپردازي کلي نورپردازي هتل نورپردازي رستوران نورپردازي اداري نورپردازي تجاري نورپردازي کف
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار