سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
نیلینگ، ژئوتکنیک ‏ >

گروه کارا

بنیان گروه کارا از سال 1381 با ورود به عرصه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان شکل گرفت که با گذشت زمان و انجام پروژه های عمرانی مختلف به عنوان مجری، محاسب، مشاور و نماینده کارفرما با کسب تجربه فراوان توانست از جایگاه خوبی در صنعت ساختمان برخوردار شود. نظارت بر طرحهای دانشگاهی، اجرای پروژه های ملی و عمرانی در سطح کشور و همکاری با شهرداری تهران در بخش مهندسی و مطالعات حمل و نقل و ترافیک از اهم این تجربیات می باشد.

گروه معماری و طراحی داخلی کارا نیز فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری و طراحی داخلی از سال 1384 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه دهنده ی پروژه های موفق معماری و طراحی داخلی بوده است. این گروه با بهره گیری از توان بالای علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته، آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی در بخش سیستم های هوشمند ساختمان توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی و اداری ارائه دهد.

اطلاعات تماس

نام گروه کارا استان :
زمینه فعالیت: . آزمایش خاک ، جوش و بتن
نام مدیرعامل :
موبایل : کارا، با همگرایی متخصصین جهت ا تلفن تماس : ۰۹۳۶۲۲۴۹۰۴۰_۰۲۱۴۴۸۵۱۷۸۳ ۰۲۱۴۴۸۵۱۸۲۹ فکس :
آدرس سایت : http://kara365.ir/ ایمیل : info@kara365.ir
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : تهران ، اشرفی اصفهانی
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار