ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.omranista.com
تلفن
02188338124
استان: تهران
آدرس: تهران، بزرگراه کردستان، خیابان هفدهم امیر‌آباد، نبش فجر 2، پلاک 16، واحد 9 و 11.
شرکت عمران ایستا
پیام دهید email icon info@omranista.com

شرکت عمران ایستا

جهیز، مشاوره و پیمانکاری در عرصه‌ی گسترده‌ی امور زیر بنائی ساختمان

درباره ما
شرکت تجهیز عمران ایستا با در اختیار گرفتن دانش فنی روز دنیا و تکیه بر فناوری‌های نوین مهندسی در زمینه‌ی طراحی، روش‌های اجرا و مدیریت پروژه‌های مهندسی ژئوتکنیک شامل پایدارسازی، بهسازی خاک، تحکیم و تقویت پی سازه‌های مختلف و ... فعالیت می‌نماید. این شرکت به عنوان بخش اجرایی شرکت کازاگرانده ایتالیا با مشارکت شرکت بهروز (تاسیس 1327) در سال 1389 در زمینه پروژه‌های عمرانی و زیربنایی کشور تاسیس گردید. هدف این شرکت از بدو تأسیس ارائه‌ی خدمات فنی و مهندسی با ساختار نظام تجهیز، مشاوره و پیمانکاری در عرصه‌ی گسترده‌ی امور زیر بنائی در بخش عمرانی کشور بوده است.

خوشبختانه این شرکت از زمان شروع فعالیت‌های خود در زمینه‌های پیمانکاری، به نقش و جایگاه والای نیروهای انسانی مجرب، متخصص و کارآمد وقوف کامل داشته و اهمیت ویژه‌ای را به آنان معطوف نموده است. در این جهت، شرکت تجهیز عمران ایستا هم اکنون با بهره مندی از 50 نفر نیروی متخصص و تکنسین با بهره‌وری بالا مشغول اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و ژئوتکنیکی به روش‌های نوین و در سطوح مختلف شهری و ملی می‌باشد.

با توجه به نیاز روزافزون استفاده از روش‌های نوین در پروژه‌های مختلف ژئوتکنیکی، شرکت تجهیز عمران ایستا فعالیت خود را در زمینه روش‌های انکراژ، نیلینگ، ریزشمع‌های مسلح و Ischebeck، شمع‌های کوبشی و درجاریز، اختلاط عمیق خاک، جت گروتینگ ، دیوار دیافراگمی و سپرکوبی گسترش داده است. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از 20 دستگاه انواع ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین که برخی از آن‌ها حالت ویژه و انحصاری دارد، از حیث امکانات و تجهیزات مورد نیاز اجرای پروژه‌ها در زمره شرکت‌های بزرگ و توانمند در عرصه پیمانکاری ژئوتکنیک و پایدارسازی محسوب می‌گردد. استفاده‌ از نرم‌افزارهای تخصصی به‌روز و کارآمد در کنار بهره‌گیری از کتابخانه‌ی غنی و روزآمد در طراحی پروژه‌های مختلف ژئوتکنیکی از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی این شرکت می‌باشد.

این شرکت افتخار دارد که تاکنون در 10 استان کشور حضوری دائم و فعّال داشته و تاکنون توانسته است با ارائه خدمات صادقانه و رعایت کلیه استانداردهای کیفیت و مهندسی به کارفرمایان محترم، نه تنها رضایت آنان را کسب نموده بلکه ضمن حفظ برند و جایگاه شرکت در بازار کار، از طریق مطالعه و اجرای پروژه‌های متنوع و گوناگون، در ارتقای روش‌های نوین اجرایی نقش مؤثری را ایفا کرده است. این موضوع مهم در راه نیل به هدف بزرگ و آرمانی یعنی دستیابی به روش‌های اجرایی اقتصادی با بهره‌گیری از تکنولوژی روز جهانی بسیار مؤثر و کارگشا خواهد بود.

زمینه‌های فعالیت

شاتکريت تزريق سيمان حفاري انکراژ استرند طراحي نيلينگ اجراي نيلينگ ميخکوبي خاک مهاربندي گود
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار