ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
Www.ubootex.com
موبایل
09129213598
استان: تهران
آدرس: تهران-بلوار مرزداران
همتراز کاشی و سرامیک و سنگ

همتراز کاشی و سرامیک و سنگ

همتراز کاشی و سرامیک و سنگ

درباره ما
Ubootex:
همتراز کاشی و سرامیک وسنگ:

کاشی تراز یا همتراز کاشی و سرامیک وسنگ محصول جدید و منحصر به فردی از یوبوتکس میباشد که از دو قطعه کلیپس و گوه تشکیل یافته است.

به وسیله همتراز میتوانیدبه سطح صاف ویکنواختی برسید و ازدیگر مزیتهای آن میتوان به افزایش سرعت و دقت و عدم نیاز به چسب 123 در اجرای نما ویکنواخت نمودن بندهای بین سنگ یا کاشی و سرامیک اشاره نمود.

روش استفاده از کاشی تراز:

بعد از جاگذاری کاشی یا سرامیک لبه کلیپس را زیر کاشی یا سرامیک قرار داده و کاشی بعدی را قرار میدهیم.سپس با گوه و به وسیله دست یا آچار همتراز(انبر کاشی تراز) گوه را داخل کلیپس فشار میدهیم که این امر موجب یکنواخت شدن سطح میگردد.سپس به وسیله چکش پلاستیکی تراز بودن نسبت به سطح کار را کنترل میکنیم.

بعد ازگیرش ملات یا چسب توسط ضربه با چکش پلاستیکی یا نوک کفش کار کلیپس را میشکنیم و گوه را آزاد میکنیم.طراحی کلیپس بگونه ای است که محل شکست آن از محل زیر کاشی میباشد.بنابراین نگران زیبایی سطح کار نباشید.

انواع همتراز:

کاشی تراز در دو سایز کوچک و بزرگ تولید میگردد.

همتراز کوچک مناسب کاشی و سرامیک با ضخامت 3الی9 میلیمتر میباشد.

همتراز بزرگ مناسب سرامیک و سنگ با ضخامت 8الی 19 میلیمتر میباشد.

بسته بندی همتراز:

همتراز کاشی به صورت پک 100 عددی بسته بندی میشوند که به علت چند بار مصرف بودن گوه به صورت جداگانه قابل عرضه میباشد.

هر کارتن همتراز کاشی حاوی 30 پک 100 عددی برای سایز بزرگ و 50 پک 100 عددی برای سایز کوچک در اختیار خریداران محترم قرار میگیرد.

بسته بندی پک گوه ها همانند کلیپس ها 100 عددی بوده و میزان مصرف آن معمولا نصف الی یک سوم کلیپس میباشد.بهتر است موقع خرید این امر مهم را در نظر داشته باشیید
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار