سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
سازه‌ پیش‌ساخته ‏ >

مهندسی و تولیدی پایه ایمن پارس

یاز روز افزون جامعه امروز به مسکن و تبعات ناشی از آن، تعبیری گسترده و عزم ملی را در جهت تولید ارزان، سریع و با رعایت ضوابط فنی می‌طلبد. در حال حاضر روش سنتی تولید مسکن به هیچ روی جوابگوی نیاز این بخش، خصوصاً در شهرهای بزرگ نمی‌باشد. ضمن آنکه در بسیاری از این موارد حداقل اصول معماری، شهرسازی، تأسیساتی و حتی سازه‌ای رعایت نمی‌‌شود ،لذا رعایت ضوابط فنی و سرعت اجرایی در کنار صرفه اقتصادی، استفاده از روش‌های جدید ساخت‌وساز مسکن را ضروری کرده‌است، روش‌های پیش‌ساخته و نیمه‌پیش‌ساخته اگر از انعطاف کافی در برابر معماری و تأسیسات برخوردار باشد، به دلیل تولید صنعتی، کیفیت اجرا و سازه بنا در حد متناسب حفظ می‌شود.


ماشین آلات تولید پانل در این راستا، شرکت مهندسی و تولیدی پایه ایمن پارس (اپکو) و کارخانه تمام اتوماتیک تولید پانل‌های دیواری و سقفی اپکو (3D Panel) با قابلیت اجرا به صورت عضو باربر و غیر باربر در سال 1383 تأسیس شد. هم اینک استفاده از پانل سه بعدی اپکو (3D Panel) در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی در سراسر کشور به دلیل سبکی ، عایق‌بندی مناسب صوتی و حرارتی، سرعت اجرا، سهولت نصب و بالاخره عملکرد مناسب لرزه‌ای کاربرد عمومی ‌یافته‌است .

اطلاعات تماس

نام مهندسی و تولیدی پایه ایمن پارس استان : مهندسی و تولیدی پایه ایمن پارس
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : پایه ایمن پارس
موبایل : تلفن تماس : ۸۸۷۶۲۰۰۰**۸۸۵۱۶۸۰۴ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : خیابان سهروردی شمالی، خیابان دکتر قندی، خیابان سیبویه جنوبی، پلاک ۱۷، طبقه اول
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار