ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02188886588
استان: تهران
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک کوچه والی نژاد، پلاک 50، واحد 1 ، روبه روی بیمارستان دریا
افرند کالا سازه

افرند کالا سازه

فروش و نصب آسانسور و پله برقی

درباره ما
شرکت افرند کالا سازه در سال 1376 با زمینه فروش و نصب آسانسور و پله برقی تأسیس و طی یک سال فعالیت خود به یکی از عمده ترین شرکتهای آسانسور ایران تبدیل گردید.

بسیاری از نوآوریهای صنعتی در این رشته در کارنامه شرکت افرند ثبت گردیده :

طراحی و تولید اولین تابلوهای فرمان vvvf با کنترل میکروکامپیوتر در ایران (1377)

طراحی و نصب آسانسورهای بلندمرتبه چون برجهای آرمان و فرشته با کنترل و تابلو ایرانی با سرعت 2 متر بر ثانیه (1387 )

ایجاد اولین کارخانه مدرن تولید تجهیزات آسانسور با بهره گیری از دستگاههای مدرن تولیدCNC سال (1381)

طراحی و ساخت سنگین ترین آسانسورهای هیدرولیک ایران ، ایران خودرو (1383)

طراحی و ساخت و نصب اولین آسانسورهای بدون موتورخانه ایران، حرم مطحر حضرت معصومه(س) (1385)

تولید نخستین تابلوهای فرمان کاملاً صنعتی با درجه حفاظت IP54 ، نیروگاه کارون 4 ، نیروگاه گتوند ، سیمان فیروزکوه ( 1384)

اجرای برخی از مهم ترین پروژه های ملی کشور ، نیروگاه کارون 3 ، نیروگاه لوارک

در سال 1387 و در راستای تمرکز بر تولید و تأمین قطعات با کیفیت آسانسور و نیز عرضه محصولات وارداتی مرغوب شرکت با تغییر موضوع فعالیت خود و تأکید بر گسترش عرضه محصولات آسانسوری به شرکت های همکار، بر امور تولیدی و بازرگانی متمرکز گردید و به شرکت افرند کالا سازه تغییر نام داد.


شرکا و همکاران

افرند نماینده انحصاری و شریک شرکت LISA آلمان ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های کنترل و فرمان آسانسور می باشد . با هدف گسترش فعالیت و بهبود خدمات پس از فروش از ابتدای سال 1387 ، در قرارداد همکاری دو جانبه ای با شرکت آرمان فراز پیمان ، فعالیت های تولید و خدمات فنی به آن شرکت واگذار و این دو شرکت دوش به دوش هم در جهت رفع کمبود بازار از سیستم های کنترل کلاس یک دنیا در ایران و خدمات پس از فروش با هم همکاری می نمایند.

افرند اولین و مهم ترین همکار و شریک تجاری شرکت لیفت اکوئیپ آلمان ، بخش فروش دستگاههای منفصله کارخانه تیسن آلمان در اشتوتگارت می باشد و این همکاریها به طرز گسترده ای ادامه داشته و منجر به همکاری نزدیک بازرگانی ، تولیدی و نیز خدمات فنی پس از فروش در ایران گردیده است .

شرکت لایشریتز آلمان ، همکاری تجاری و فنی مهم دیگر افرند در آلمان می باشد که تامین کننده اصلی تجهیزات هیدرولیک آسانسورهای افرند بوده است. تجهیزات هیدرولیک مورد نیاز همکاران ما توسط لایشریتز در ایران تأمین و پشتیبانی می گردد.

شرکت FSL چین ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادر کنندگان پله برقی و پیاده رو برقی در چین ، حضور گسترده ای در 2 سال اخیر در بازار ایران پیدا کرده است . افرند بعنوان نماینده انحصاری آن شرکت ، کار فروش و خدمات و گارانتی این محصولات را در ایران بعهده دارد.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار