ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
55635463
استان: بازرگانی پرشین متال
آدرس: خیابان خیام شمالی ابتدای خیابان بهشت – سرای نظامی – طبقه 2 واحد 3
بازرگانی پرشین متال

بازرگانی پرشین متال

درباره ما
بازرگانی پرشین متال دارای سابقه ای بیش از 20سال در زمینه واردات، تدارک و تهیه تجهیزات پالایشگاهی ، نیروگاهی ، تاسیساتی ، آب و فاضلاب ، کشاورزی ، عمرانی،ساختمان و غیره می باشد .این بازرگانی با داشتن 2شعبه فعال در تهران که شعبه اول آن در خیابان خیام در زمینه شیر آلات و اتصالات و شعبه دوم آن در بازار آهن غرب تهران در زمینه لوله و آهن آلات می باشد، توانسته است گستره بسیار وسیعی از نیازهای مشتریان داخل کشور را تامین نماید.
هدف گذشته ، حال و آینده بازرگانی پرشین متال تامین و ارائه با کیفیت ترین تولیدات داخلی و خارجی برای صنایع مادر و زیربنایی کشورکه نقش بسزایی در شکوفایی کشور دارند می باشد.به یاری پروردگار بلند مرتبه تا به امروز به تصدیق بسیاری از مشتریان شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی فعال در پروژههای بزرگ و کوچک کشور توانسته است در این زمینه موفق باشد و بخش بزرگی از نیازمندیهای مشتریان خود را برطرف نماید.
بازرگانی پرشین متال توانسته است با استفاده از پرسنل فنی و کارآزموده ، ارتباط و تجارت وسیعی با تولیدکنندگان برندهای معروف در سراسر جهان؛ اروپا ، آسیا و... ایجاد نماید و یکی از طرفهای قراردادی ثابت و مطمئن باشد.
تمامی محصولات ارائه شده در این بازرگانی ، بر اساس استانداردهای معتبر جهانی :
(ANSI , API , ASTM , BS , DIN , GIS ,… )
می باشد و دارای گواهینامه های تایید شده (Certification ) از سازمانهای معتبر جهانی می باشند.
یکی از بزرگترین مزایای بازرگانی پرشین متال تهیه و تدارک سفارشات مشتریان در کوتاهترین زمان آن هم با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب می باشد
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار