سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
لوله و اتصالات ‏ >

بازرگانی پرشین متال

بازرگانی پرشین متال دارای سابقه ای بیش از 20سال در زمینه واردات، تدارک و تهیه تجهیزات پالایشگاهی ، نیروگاهی ، تاسیساتی ، آب و فاضلاب ، کشاورزی ، عمرانی،ساختمان و غیره می باشد .این بازرگانی با داشتن 2شعبه فعال در تهران که شعبه اول آن در خیابان خیام در زمینه شیر آلات و اتصالات و شعبه دوم آن در بازار آهن غرب تهران در زمینه لوله و آهن آلات می باشد، توانسته است گستره بسیار وسیعی از نیازهای مشتریان داخل کشور را تامین نماید.
هدف گذشته ، حال و آینده بازرگانی پرشین متال تامین و ارائه با کیفیت ترین تولیدات داخلی و خارجی برای صنایع مادر و زیربنایی کشورکه نقش بسزایی در شکوفایی کشور دارند می باشد.به یاری پروردگار بلند مرتبه تا به امروز به تصدیق بسیاری از مشتریان شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی فعال در پروژههای بزرگ و کوچک کشور توانسته است در این زمینه موفق باشد و بخش بزرگی از نیازمندیهای مشتریان خود را برطرف نماید.
بازرگانی پرشین متال توانسته است با استفاده از پرسنل فنی و کارآزموده ، ارتباط و تجارت وسیعی با تولیدکنندگان برندهای معروف در سراسر جهان؛ اروپا ، آسیا و... ایجاد نماید و یکی از طرفهای قراردادی ثابت و مطمئن باشد.
تمامی محصولات ارائه شده در این بازرگانی ، بر اساس استانداردهای معتبر جهانی :
(ANSI , API , ASTM , BS , DIN , GIS ,… )
می باشد و دارای گواهینامه های تایید شده (Certification ) از سازمانهای معتبر جهانی می باشند.
یکی از بزرگترین مزایای بازرگانی پرشین متال تهیه و تدارک سفارشات مشتریان در کوتاهترین زمان آن هم با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب می باشد

اطلاعات تماس

نام بازرگانی پرشین متال استان : بازرگانی پرشین متال
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۵۵۶۳۵۴۶۳ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : خیابان خیام شمالی ابتدای خیابان بهشت – سرای نظامی – طبقه ۲ واحد ۳
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار