ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
04152226809
فکس: 04152226889
استان: آذربایجان شرقی
آدرس: آذربایجان شرقی،میانه جاده ترک-شهرک صنعتی توسعه و عمران 2
فراورده های پلیمری کیمیاگران
پیام دهید email icon info@kimyagaranco.com

فراورده های پلیمری کیمیاگران

تولید انواع فوم های پلی اتیلن با کیفیت بسیار بالا و در ضخامتها و رنگ های متفاوت ، تناسب با نیاز مصرف کنندگان ، به صورت لوله ، رول ، ورق و توری

درباره ما
شرکت فرآورده های پلیمری کیمیاگران از سال 1385 در زمینه عرضه محصولات پلیمری بویژه فرآورده های پلی اتیلنی آغاز بکار نمود.

این شرکت با هدف عرضه محصولات نوین و مقرون به صرفه در زمینه ایزولاسیون و بسته بندی در ایران با احداث کارخانه ای مجهز به انواع ماشین آلات و تجهیزات مدرن در شهر میانه ، همچنین با همکاری کارشناسان متخصص و مجرب تولید انواع فوم های پلی اتیلن با کیفیت بسیار بالا و درضخامت ها و رنگهای بسیار متفاوت متناسب با نیاز مصرف کنندگان را به صورت لوله ، تشک ، میله ، ورق و توری آغاز نموده است.

فوم های پلی اتیلن کاربردهای گسترده ای از جمله عایق سازی ساختمانها و تأسیسات ، بسته بندی محصولات صنعتی و خانگی ، همچنین محصولات کشاورزی ، تولید انواع خوشخواب و مبلمان و غیره دارند . خصوصیات برجسته و کاربردی فوم های پلی اتیلن مانند سبکی ، زیبایی ، مقاومت بالا در برابر سرما و گرما ، خاصیت ضربه گیری ، قابلیت بازیافت و قیمت مناسب ، این محصول را منحصر به فرد و جایگزین سایر محصولات مشابه نموده است.

کیمیاگران
مهمترین محولات شرکت در سه دسته بندی به شرح ذیل می باشند:

1-پلی فوم و عایق

2-پلی فوم و بسته بندی

3-پلی فوم و مصارف عمومی


مديريت نوين و پويا ، تعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و بومي سازي تكنولوژي هاي روز دنيا از جمله دستاوردهاي شرکت کیمیاگران است .
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار