ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.alipour.ir/
تلفن
07138422005
موبایل
09171901919
فکس: 07138224535
استان: فارس
آدرس: شیراز - بلوار امیر کبیر - قبل از پلیس راه سمت چپ
مجتمع صنعتی علیپور
پیام دهید email icon service@alipour.ir

مجتمع صنعتی علیپور

قالب های بتن ریزی,سیلوهای سیمان,جک سقفی,مخازن قالب های مدولار,دستگاه بتن ریزی ستون,کیسه پر کن

درباره ما
مجتمع صنعتی علیپور در سال 1357 فعالیت خود را با توجه به تجربیات قبلی و گسترده موسسان خود در زمینه ساخت سازه های فلزی، مخازن ، قالبهای بتن ریزی (جدول،لوله و مخروط) و سیلوی سیمان شروع نمود با شروع جنگ تحمیلی و نیاز به کمک به جبهه های جنگ این مجتمع از هیچگونه تلاشی فروگذاری نکرده و در زمینه هایی همچون سیستم آب رسانی سهم به سزایی داشته است که این روند با توجه به خشکسالی های سالهای اخیر همچنان ادامه دارد.
ایجاد تنوع در محصولات خود شروع به تولید لوازم پارکی و شهر بازی نمود که توانست با تولیدات انبوه این محصولات و فروش آن به شهرداریها و مدارس نقش بسیار بزرگی در ایجاد محیطهای بازی و تفریحی ایفا نماید.

پس از اشباع بازار محصولات پارکی این مجتمع در کنار تولیدات قبلی خود شروع به تولید قالبهای بتن ریزی مدولار نمود که با فعالیتهای شبانه روزی متخصصان خود موجب نوآوریهای متعددی در این صنعت گردید و امروز به عنوان تنها دارنده گواهینامه ثبت اختراع و گواهینامه بین المللی HSE در زمینه تولید قالبهای بتن ریزی در کشور شناخته می شود و همچنین دارای گواهینامه ISO9001-2008 نیز میباشد.

مدیران و متخصصان ما با شعار نوآوری در تولید و جلب رضایت مشتریان می کوشند که همراهی همیشگی برای مشتریان خود باشند و با افزایش چشمگیر بودجه واحد R&D می کوشند که بتوانند گامی هر چند کوچک را درجهت پیشرفت صنعتی کشور بردارند.

زمینه‌های فعالیت

جک سقفي داربست مدولار قالب تونلي قالب بالا رونده قالب grid flex قالب ميزي يا پرنده قالب لغزنده قالب فلزي قالب فايبر گلاس قالب پلاي وود قالب پلي وود قالب کامپوزيتي جک صليب دار جک رزوه بيرون جک رزوه داخل جک يو جک صليب ثابت
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار