سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
تلفن
07138422005
موبایل
فکس:
استان: مجتمع صنعتی علیپور
آدرس: شیراز - بلوار امیر کبیر - قبل از پلیس راه سمت چپ
مجتمع صنعتی علیپور

مجتمع صنعتی علیپور

درباره ما
مجتمع صنعتی علیپور در سال 1357 فعالیت خود را با توجه به تجربیات قبلی و گسترده موسسان خود در زمینه ساخت سازه های فلزی، مخازن ، قالبهای بتن ریزی (جدول،لوله و مخروط) و سیلوی سیمان شروع نمود با شروع جنگ تحمیلی و نیاز به کمک به جبهه های جنگ این مجتمع از هیچگونه تلاشی فروگذاری نکرده و در زمینه هایی همچون سیستم آب رسانی سهم به سزایی داشته است که این روند با توجه به خشکسالی های سالهای اخیر همچنان ادامه دارد.
ایجاد تنوع در محصولات خود شروع به تولید لوازم پارکی و شهر بازی نمود که توانست با تولیدات انبوه این محصولات و فروش آن به شهرداریها و مدارس نقش بسیار بزرگی در ایجاد محیطهای بازی و تفریحی ایفا نماید.

پس از اشباع بازار محصولات پارکی این مجتمع در کنار تولیدات قبلی خود شروع به تولید قالبهای بتن ریزی مدولار نمود که با فعالیتهای شبانه روزی متخصصان خود موجب نوآوریهای متعددی در این صنعت گردید و امروز به عنوان تنها دارنده گواهینامه ثبت اختراع و گواهینامه بین المللی HSE در زمینه تولید قالبهای بتن ریزی در کشور شناخته می شود و همچنین دارای گواهینامه ISO9001-2008 نیز میباشد.

مدیران و متخصصان ما با شعار نوآوری در تولید و جلب رضایت مشتریان می کوشند که همراهی همیشگی برای مشتریان خود باشند و با افزایش چشمگیر بودجه واحد R&D می کوشند که بتوانند گامی هر چند کوچک را درجهت پیشرفت صنعتی کشور بردارند.
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار