ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
manak.ir/
استان: تهران
آدرس: خیابان تخت طاووس– تقاطع میرزای شیرازی – پلاک ۲۱۰ - طبقه ۴ – شماره ۱۱
شرکت نیلگون انرژی آریا(مانک)

شرکت نیلگون انرژی آریا(مانک)

تولید کننده پارکینگ های طبقاتی و بهینه سازی انرژی، فن آوری خورشیدی و نیرو گاه های بادی

درباره ما
شرکت نیلگون انرژی آریا(سهامی خاص) فعالیت خود را در زمینه انرژی در رشته های بهینه سازی انرژی، فن آوری خورشیدی و نیرو گاه های بادی در سال ۱۳۸۹ آغاز نمود و با تکیه بر خلاقیت و توان مهندسی بالای خود توانسته به موضوعاتی با فن آوری های نوین وارد شود. در آغاز سال ۱۳۹۱ پا به عرصه سازه های فلزی گذاشت و توانست فعالیت خود را در زمینه پارکینگ های مکانیزه پی بگیرد و برند مانک را معرفی نماید. مانک هم اکنون فعالیت خود را در رشته ماشین سازی پی می گیرد. مانک توانسته برای مشتریان خود در هر شرایطی راه کارهای گوناگونی را پیشنهاد دهد و با این کار آسایش و رفاه بیشتری را مشتریان خود فراهم نماید.

جالب آنکه این واژه در زبان های گوناکون نیز معانی زیبایی دارد:

مانک به پارسی می شود پارکینگ، به زبان کردی معنی ماه یا مانند ماه می دهد، در زبان اردو به معنی شماره و در زبان ترکی معنی مفهوم دارد.
راه حل ساده
مانک برای پارک خودرو در هر وضعیتی راه حـلی کاربـردی و ساده طراحی نموده که می تواند با کمتـرین نیاز به تعمیـر و نگهداری دوره ای نیاز به جای پارک را برآورده کند. پیش بینی می شود که این تجهیزات در آینده نزدیک به یکی از ملزومات زندگی شهری تبدیل خواهند شد.
تغییر الگو
با تغییر الگوهای مصرف، افزایش سرانه خودرو در کلان شهرها و درخواست شهروندان امروزی برای رفـاه بیشتر با نیاز جدیدی روبـرو هسـتیـم کـه آن مـشـکل جـای پارک بـرای خـودرو هـای شــخصی اســت که برآوردن این نیــاز با راه حـل هـای ابتـکاری افـزون بر استـفاده بهـیـنه از فضـا می تواند آرامـش و آسـایش بیشتری را برای دارندگان خودرو به ارمغان بیاورد.
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار