سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
موبایل
فکس:
استان: شهرک امام رضا (چیتگر )
آدرس: تهران – انتهای اتوبان شهید همت غرب – بلوار پژوهش – پروژه بزرگ امام رضا (ع)(چیتگر)
بنیان توسعه و عمران هادی

بنیان توسعه و عمران هادی

درباره ما
شرکت بنیان توسعه و عمران هادی (سهامی خاص) از جمله شرکتهای تابعه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد که در راستای تدابیر متخذه به عنوان مجری پروژه بزرگ امام رضا (ع)(چیتگر) انتخاب شده است. دفتر مرکزی شرکت در محل شهرک بزرگ امام رضا (ع)(چیتگر) واقع و هم اکنون با چهار معاونت فنی و اجرایی ، مالی ، حقوقی و اداری پشتیبانی در حال انجام ماموریت می باشد .
اطلاعیــه مهم شماره ۱۶
بدینوسیله به آگاهی کلیه اعضای محترم انتقالی از پهنهA به پهنه B و کلیه ثبت نام شدگان سال ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ که فاقد قرارداد می باشند می رساند :
مراحل تهیه و تنظیم قرارداد در دست اجرا می باشد انشاا… به محض آماده شدن ، طی فراخوان کلی از طریق پیام کوتاه و همچنین سایت شرکت ، به اعضای محترم اطلاع رسانی و دعوت بعمل خواهد آمد.
اطلاعیــه مهم شماره ۱۵
به آگاهی کلیه اعضای محترم انتقالی پیشگام می رساند نظر به درخواست و تقاضای تعدادی از اعضای محترم برای انتقال از پهنه A به B و استفاده از تسهیلات تخفیف ۱۷ متر هدیه ، لذا آخرین مهلت استفاده از تسهیلات فوق فقط تا تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۳۰ می باشد. متقاضیان محترم می توانند با در دست داشتن اصل قرارداد ، شناسنامه و کارت ملی و آخرین فیش حقوقی خود شخصاً به شرکت بنیان توسعه و عمران هادی به آدرس تهران – اتوبان تهران – کرج ؛ بعد از پیکان شهر – بلوار پژوهش – شهرک امام رضا(ع) مراجعه فرمایند.
ایمیل شرکت : Info@omran-hadi.com
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار