ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
03155455456
موبایل
09131625271
استان: اصفهان
جاروی دیواری آرامین

جاروی دیواری آرامین

تولید کننده جاروی مرکزی

درباره ما
شرکت تولیدی صنعتی آرامین (سهامی خاص) درسال 1376 به عنوان اولین تولید کننده جاروی مرکزی در ایران فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. در مرداد ماه همان سال فعالیت این شرکت به عنوان نوآوری در کشور مورد تأیید و تقدیر سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران قرار گرفت و حسین امین جواهری مؤسس شرکت توسط رئیس جمهور وقت جناب آقای خاتمی مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت آرامین از آن زمان با کسب تجریه و افزایش کیفیت, تنوع و کارائی محصولات خود ضمن گسترش فعالیت خود در داخل و خارج مرزهای ایران درجهت اعتلای فرهنگ استفاده از سیستم های نوین ساختمانی به منظور سلامت و رفاه بیشتر هموطنان عزیز گام برداشته است .این شرکت درهمین راستا با تولید و ثبت “جاروی دیواری” در سال 1389 به عنوان تلفیقی نوین از جارو برقی خانگی و جاروی مرکزی, بر آن بوده تا به عنوان پیشروی این صنعت همواره جوابگوی نیاز روز جامعه و نوید آور سلامتی و آسایش برای هموطنان عزیز باشد.

چرا آرامین؟

شرکت آرامین اولین تولید کننده و پیشرو در صنعت مکنده های ساختمانی به همراه دو دهه تجربه و کارنامه درخشان در تجهیز هزاران واحد مسکونی وغیر مسکونی در داخل و خارج از کشور می باشد. طراحی وتولیدات این شرکت براساس اصول و استاندارد های این صنعت مبتنی بر انتقال تکنولوژی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده و منطبق با نیازهای بازار ایران و منطقه خاورمیانه صورت پذیرفته است.

این شرکت با بهره گیری از موتورهای کمپانی DOMELیکی از معتبر ترین تولیدکنندگان موتورهای مکنده به عنوان قلب تپنده دستگاه در کنار قطعات حساس الکترونیکی تایید شده و با تولید بدنه و قطعات جانبی در داخل, محصولاتی با کیفیتی در سطح استاندارد های جهانی و بهایی به مراتب پایین تر به بازار عرضه می نماید

علاوه بر جاروی مرکزی ,”جاروی دیواری” محصول انحصاری شرکت آرامین به عنوان تلفیقی نوین از جارو برقی خانگی و جاروی مرکزی به منظور رفع نیاز به لوله کشی و همچنین عدم محدودیت برای نصب در ساختمان های ساخته شده طراحی و تولید گردیده است.
تماس با واحد فروش کارخانه:
sales@aramin-vac.com
تماس با واحد مرکزی خدمات پس از فروش کارخانه:
aftersales@aramin-vac.com

زمینه‌های فعالیت

جاروي مرکزي مکنده هاي ساختماني
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار