ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.knx.ir/
تلفن
02188773986
فکس: 02188773802
استان: تهران
آدرس: تهران - خيابان وليعصر- پايين تر از ميدان ونک، جنب ساختمان خورشيد، پلاک 2532
ساختمان هوشمند آویتا
پیام دهید email icon info@knxcenter.org

ساختمان هوشمند آویتا

هوشمند سازي انواع ابنيه از قبيل مسكوني، اداري، هتل و غيره

درباره ما
شركت مهندسان مشاور ساختمان هوشمند آويتا با برخورداري از يك كادر متخصص، با كوله باري از تجربه كه حاصل سالها فعاليت پر ثمر در ايران و امارات مي‌باشد، در حال حاضر فعال ترين و پيشروترين شركت در زمينه هوشمند سازي انواع ابنيه از قبيل مسكوني، اداري، هتل و غيره مي‌باشد.

سعي ما از ابتدا بر اين بوده است كه با استفاده از آخرين تكنولوژي و همتراز با دانش روز، مطابق با استاندارد‌هاي بين‌المللي نياز پروژه را شناسائي و بدور از تحميل هزينه‌هاي غيرضروري به كارفرما مناسب ترين طراحي را بر اساس استاندارد KNX انجام داده و با استفاده از تجهيزات ساخت Busch – Jaeger (عضو گروه صنعتي ABB ) آسايش و آرامش دائمي استفاده كنندگان را بوجود آوريم.

از آن گذشته يكي از عوامل مهم موفقيت روز افزون ما شراكت و پشتيباني بي دريغ شركت آويتا - نماينده رسمي محصولات Busch – Jaeger از سال 1354 شمسي- در اين مجموعه است، كه نامي شناخته شده براي دست اندر كاران صنعت ساختمان مي‌باشد.

زمینه‌های فعالیت

مديريت انرژي سيستم کنترل هوشمند هشدار دهنده گاز هشدار دهنده آلودگي کنترل هوشمند روشنايي کنترل هوشمند سرمايش و گرمايش کنترل هوشمند صوت کنترل هوشمند در و پنجره کنترل هوشمند مشاعات کنترل از راه دور سيستم هوشمند کنترل پارکينگ
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار