ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
fazlelectric.ir/
تلفن
02188835064
استان: تهران
آدرس: خیابان سمیه، بعد از ایرانشهر، ساختمان ۱۵۰، طبقه پنجم
شرکت فضل الکتریک
پیام دهید email icon info@fazlelectric.ir

شرکت فضل الکتریک

تولید کلید و پریز و قطعات هم ردیف

درباره ما
کارخانجات صنایع فضل الکتریک با هدف تولید کلید و پریز و قطعات هم ردیف در اواخر دهخ پنجاه هجری شمسی کار خود را آغاز نمود و با هدف کیفیت خوب و قیمت مناسب که دو عامل بسیار مهم و تاثیر گذار به تقاضای محصولات این شرکت بود، به کار خود ادامه داد.
این شرکت در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع و با احداث ۶۰۰۰ مترمربع سالن سر پوشیده برای بخشهای مختلف تولید قطعات و استقرار واحدهای اداری، طراحی مهندسی، قالب سازی، آبکاری فلزی و پلاستیک، آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت و واحدهای تزریق پلاستیک (plastic injection ) و دیگر واحدهای تولیدی و سالن مونتاژ قطعات با بکارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات خودکار، فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۳۷۵ به منظور پیشرفت و عرضه مدلهای زیباو با کیفیت و کاربری روز توسعه بخشید .

این واحد با بهره گیری از امکانات نوین نرم افزاری و سخت افزاری و واحد‌های تحقیق و توسعه (research & Development) اقدام به طراحی مدل هایی جدید نمود .

در مدلهای جدید امکان انتخاب رنگ، سهولت نصب، اصلاح مکانیسم عملکرد و به روز نمودن کاربرها برای کاربراان اداریی و کامپیوتر و ساختمان در نظر گرفته شده است .

تلاش مجدانه مدیریت و کارکنان این واحد تولیدی در بالا بودن کیفیتت، تنوع و نوآوری در تولیدات و انطباق آنها با استانداردهای ملی ایران و پاره‌ای از کشور‌های اروپایی شرکت صنایع فضل الکتریک را به عنوان واحد نمونه در عرصه فروش و تولید کلید و پریز مفتخر به دریافت لوح تقدیر و استاندارد ملی ایران طی سالهای متوالی نموده است.

مدیریت شرکت صنایع فضل الکتریک به منظور دستیابی به کیفیت بالا اقدامات و برنامه‌های موثری را سرلوحه کار خود قرارداده‌است . رضایت مشتریان اساسی ترین هدف این مجموعه‌ می‌باشد .

زمینه‌های فعالیت

تابلو برق کليد و پريز محافظ ديجيتال کليد مينياتوري انواع فيوز کليد اتوماتيک انواع ترانس
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار