سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
اولين نمايشگاه تخصصي انرژي همزمان با اولين نمايشگاه تخصصي صنايع شيميايي ،رنگ و رزين ،لاستيك و عايق رطوبتي
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
اعلام و اطفاء حریق ‏ >

تجهیزات ایمنی راهها

شرکت سهامی تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با بیش از نیم قرن تجربه در امر تولیدات صنعتی، به عنوان یکی از بزرگترین ،قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های تخصصی در زمینه طراحی ،تولید ،تأمین وخرید و فروش تجهیزات ،لوازم و ماشین آلات ایمنی راهها و جاده های کشور می باشد.

اساس و بنیان شرکت در اردیبهشت ماه سال 1317 در قریه ونک تهران با نام کارخانه ماسک ضدگاز سمی پایه گذاری و شروع به کار نمود و تا پایان سال 1320 که ایران از جانب قوای متفقین اشغال گردید به تولید ماسک مزبور ولباس فرم نظامی می پرداخت . از سال 1321 تغییر خط تولید داده و با نام کارخانجات شماره پنج ونک ، تولیدات گوناگونی از جمله ساخت قطعات یدکی مختلف ماشین آلات ، یخچال نفتی ، چراغ نفت سوز پایه دار ، اتاق اتوبوس ، چرخ گوشت فلزی دستی و دهها قطعه کوچک و بزرگ فلزی ، لاستیکی و ... را آغاز نمود.

در سال 1328 به صورت مؤسسه بازرگانی و با عنوان شرکت سهامی مکانیک ایران ( مکانیرایران ) زیر نظر سازمان برنامه قرار گرفت و از سال 1338 تحت عنوان شرکت سهامی کارخانجات ونک به وزارت فرهنگ وقت منتقل گردید. در این دوران وسایل کمک آموزشی نظیر میز و نیمکت مدارس ، تخته کلاس و همچنین ساخت میز وصندلی ، چوب لباسی و کازیه اداری نیز در برنامه تولیدات کارخانه گنجانیده شد.

در سال 1353 بنا به تصویب هیئت وزیران وقت کلیه سهام شرکت به وزارت راه وترابری انتقال یافت و طبعاً تغییراتی در نحوه برنامه ریزی تولیدات شرکت بوجود آمد .

اطلاعات تماس

نام تجهیزات ایمنی راهها استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۰۲۶۳۶۷۰۲۶۰۰ فکس :
آدرس سایت : http://www.rsem.ir ایمیل : postmaster@rsem.ir
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : یران ، البرز ، شهرک صنعتی کرج ، بعد از میدان استاندارد کد پستی : ۳۱۷۷۶۹۳۱۳۱
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار