سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.rsem.ir
تلفن
02636702600
موبایل
فکس:
استان:
آدرس: یران ، البرز ، شهرک صنعتی کرج ، بعد از میدان استاندارد کد پستی : 3177693131
تجهیزات ایمنی راهها

تجهیزات ایمنی راهها

درباره ما
شرکت سهامی تولیدی تجهیزات ایمنی راهها با بیش از نیم قرن تجربه در امر تولیدات صنعتی، به عنوان یکی از بزرگترین ،قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های تخصصی در زمینه طراحی ،تولید ،تأمین وخرید و فروش تجهیزات ،لوازم و ماشین آلات ایمنی راهها و جاده های کشور می باشد.

اساس و بنیان شرکت در اردیبهشت ماه سال 1317 در قریه ونک تهران با نام کارخانه ماسک ضدگاز سمی پایه گذاری و شروع به کار نمود و تا پایان سال 1320 که ایران از جانب قوای متفقین اشغال گردید به تولید ماسک مزبور ولباس فرم نظامی می پرداخت . از سال 1321 تغییر خط تولید داده و با نام کارخانجات شماره پنج ونک ، تولیدات گوناگونی از جمله ساخت قطعات یدکی مختلف ماشین آلات ، یخچال نفتی ، چراغ نفت سوز پایه دار ، اتاق اتوبوس ، چرخ گوشت فلزی دستی و دهها قطعه کوچک و بزرگ فلزی ، لاستیکی و ... را آغاز نمود.

در سال 1328 به صورت مؤسسه بازرگانی و با عنوان شرکت سهامی مکانیک ایران ( مکانیرایران ) زیر نظر سازمان برنامه قرار گرفت و از سال 1338 تحت عنوان شرکت سهامی کارخانجات ونک به وزارت فرهنگ وقت منتقل گردید. در این دوران وسایل کمک آموزشی نظیر میز و نیمکت مدارس ، تخته کلاس و همچنین ساخت میز وصندلی ، چوب لباسی و کازیه اداری نیز در برنامه تولیدات کارخانه گنجانیده شد.

در سال 1353 بنا به تصویب هیئت وزیران وقت کلیه سهام شرکت به وزارت راه وترابری انتقال یافت و طبعاً تغییراتی در نحوه برنامه ریزی تولیدات شرکت بوجود آمد .
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار