ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.auxac.ir/
فکس: 02122911445
استان: تهران
آدرس: تهران، بلوار میرداماد، حدفاصل بزرگراه مدرس و خیابان نفت، پلاک 334 ،طبقه سوم
شرکت اطلس تهویه پارس
پیام دهید email icon info@auxac.ir

شرکت اطلس تهویه پارس

مشاوره، طراحی، بازدید فنی، فروش سیستمهای تهویه، نصب و راه اندازی و نگهداری و پشتیبانی پس از فروش و با ارائه طیف وسیعی از برترین سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید

درباره ما
شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس نماینده انحصاری محصولات تهویه تجاری و صنعتی آکس (AUX) از کشور چین و ویندکس (Windex) از کشور ایتالیا در ایران دارای گواهینامه های ISO9001، ISO10002 و ISO10004 با تجربه مدیریتی بیش از 20سال در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید در سال 1387 تأسیس شد.

ساختار سازمانی این شرکت متشکل از جناب آقای مهندس محمدرضا نادری بعنوان ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل و سرکارخانم مهندس آزیتا دادگستری بعنوان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی در راس هرم و واحدهای زیر مجموعه از جمله واحد بازرگانی، مالی، فروش، فنی و خدمات پس از فروش، تبلیغات و بازاریابی و اداری می باشد.

واحد فروش این مجموعه شامل کارشناسان فروش مستقر در دفتر مرکزی و حدود20 نمایندگی فروش مجاز و انحصاری در سراسر کشور ایران می باشد. واحد فنی این شرکت نیز متشکل از کارشناسان فنی و طراحی مستقر در واحد مرکزی و 24 نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش در سطح کشور می باشد که وظیفه اصلی این واحد ارائه خدمات مشاوره، طراحی، بازدید فنی، نصب، راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی پس از فروش پروژه ها باشد.

شرکت اطلس تهویه پارس با توجه به نیاز بازار و برخی از پروژه های ویژه جهت استفاده از سیستم های سرمایشی و گرمایشی با طراحی خاص و سفارشی ساخت تولید کنندگان معتبر اروپا، از ابتدای سال 2015 میلادی اقدام به عرضه و توزیع محصولات برند Windex ساخت کشور ایتالیا نموده است تا بتواند با ارائه طیف وسیعی از برترین سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید در این صنعت که مجهز به جدیدترین تکنولوژی روز دنیا می باشند، پاسخگوی نیازمندیهای بسیاری از مشتریان و پروژه های خود باشد.

این شرکت با بکارگیری از نیروهای مجرب و متخصص در بخشهای مختلف، پتانسیل لازم برای طراحی، انجام محاسبات و اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و تجاری، مسکونی، اداری، چند منظوره و ... را بوجود آورده است که با بهره مندی از رنج گسترده محصولات قابل ارائه و همچنین دانش و توانمندی فنی این مجموعه در انتخاب، طراحی و مدلسازی این سیستم ها؛ امکان پیاده سازی مبحث «اقتصاد مهندسی» را بصورت عملی و کاربردی با توجه به شرایط فنی و اقتصادی پروژه ها خواهد داشت.

زمینه‌های فعالیت

داکت اسپليت سيستم هوا آب سيستم تمام آب سيستم تمام هوا سيستم هوا شوي سيستم هوا ساز فن کويل سيستم انبساط مستقيم فن و هواکش ها تجهیزات انتقال هوا
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار