سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
کالای برق ‏ >

صنایع الکترونیک بتا

صنایع الکترونیک بتا از سال 1380 کار خود را درزمینه تولید بردهای الکترونیکی در زمینه آیفون وآنتن آغاز نمود.در سال 1384 باتوجه به روند رو به رشد آیفون تصویری عمده فعالیت خود را به تولید در این زمینه معطوف نمود.پس از سه سال با توجه به احساس نیاز در بازار درب برقی وریموت کنترل صنایع الکترونیک بتا درصدی از تولید خود را به این بخش اختصاص داد.
صنایع الکترونیک بتا با ایجاد مجموعه ای فنی و تخصصی الکترونیکی و پیشرو در زمینه سیستمهای ریموت کنترلی از قبیل درب بازکن اتوماتیک بازویی ، درب بازکن اتوماتیک ریلی ، اپراتور شیشه برقی ، راه بند ، کنترلرهای درب برقی و مرکز کنترل کرکره برقی ، لوازم جانبی درب بازکن ها از قبیل ریموت کنترل ، فلاشر ، دنده شانه ای ، کارت گیرنده و . . . فعالیت حرفه ای و گسترده ای داشته و از بزرگترین واردکنندگان ریموت کنترل ، انواع درب بازکن اتوماتیک ، اپراتور شیشه برقی و لوازم جانبی مربوطه و از برجسته ترین تولید کنندگان محصولات متنوع مورد استفاده در درب بازکن های اتوماتیک و کرکره های برقی است.
هم اکنون این شرکت قریب به 70 درصد بازار در زمینه ریموت کنترل وکنترلرهای درب برقی و کرکره را به خود اختصاص داده است .درصد بالایی از جکهای بازویی وریلی وراهبند با قیمت فوق العاده مناسب توسط این شرکت در ایران توزیع می گردد.
بر مبنای فکری \" تعهد و تخصص و ارائه محصولات متنوع و با کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان محترم \" ، صنایع الکترونیک بتا اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در مقایسه با شرکتهای دیگر در ایران ، ترکیه ، چین و حتی در کشورهای اروپایی و همچنین در بین مصرف کنندگان کسب کرده است.
این شرکت برنامه ها و طرحهای زیربنایی ، اهداف سازنده ، کارآفرین و اشتغال زا را دنبال می کند.

صنایع الکترونیک بتا با انجام تحقیقات و مطالعات برد کنترل موتور AC 220 V برای انواع درب بازکن های اتوماتیک را به تولید رسانده است ،

همچنین برای اولین بار در ایران مرکز کنترل کرکره برقی با درجه امنیتی بسیار بالا را طراحی و به بهره برداری رسانده است.
صنایع الکترونیک بتا از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه دوربین مدار بسته آغازنموده است
مدیریت صنایع الکترونیک بتا معتقد به تولید بردها و قسمتهای الکترونیکی ( لوازم جانبی ) انواع درب بازکن ها در داخل کشور و با اتکا بر توان متخصصان داخلی بوده به گونه ای که فقط قسمتهای مکانیکی از خارج وارد شود.
ایمیل: beta66710817@yahoo.com

اطلاعات تماس

نام صنایع الکترونیک بتا استان : صنایع الکترونیک بتا
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۷۱۰۸۱۷ - ۰۲۱۶۶۷۴۶۱۰۶ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : تهران خیابان جمهوری - ساختمان امجد -طبقه ۳ -واحد ۲۱ کدپستی: ۱۴۴۸۴۳۴۳۵۶
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار