ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02188203040
فکس: 02188203614
استان: تهران
آدرس: تهران،آرژانتین، ابتدای بلوار آفریقا,ساختمان شماره 5.
صدرا صنعت آسانبر
پیام دهید email icon info@sadralift.com

صدرا صنعت آسانبر

فروش ، راه اندازی ،بازسازی ،سرویس و نگهداری انواع آسانسور

درباره ما
شرکت صدرا صنعت آسانبر بعنوان تنها نماینده انحصاری شرکت آسانسور و پله برقی کوهلر آلمان در سال 1389 در تهران تاسیس گردیده .

این شرکت با بهره گیری از هیات مدیره با سابقه و تاثیر گزار در صنعت آسانسور و پله برقی ایران و همچنین پرسنل فنی و مهندسی تحصیل کرده و با تجربه در صنعت مربوطه که زیر مجموعه یکی از معتبر ترین و بزرگترین شرکتهای مرتبط با این صنعت می باشد، طی توافق نامه ای با شرکت کوهلر آلمان مقرر گردیده از تاریخ 17 اکتبر سال 2011 تنها نماینده و توزیع کننده انحصاری کلیه محصولات آسانسور ، پله برقی ، رمپ متحرک و همچنیین قطعات مربوطه را در ایران توزیع ، نصب و نگهداری کند .

کلیه پرسنل فروش ، تکنیسینهای اجرایی ، سرویس و نگهداری این شرکت طی آموزشهای دوره ای با تکنولوژی ها ی روز شرکت کوهلر تعلیم داده می شوند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

یکی از مهمترین اهداف این شرکت رسیده گی ویژه به مشتریان خود می باشد که بتوان دیدگاه سازنده گان ساختمان را نسبت به این صنعت ترمیم و بهبود یابد.

دیگر اهداف شرکت صدرا صنعت انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت با شرکت کوهلر در زمینه تامین آسانسورو پله برقی بازار خاورمیانه می باشد.

زمینه‌های فعالیت

آسانسور هيدروليک آسانسور کششي آسانسور شيشه اي آسانسور پانوراما آسانسور تخت بر آسانسور باربر آسانسور ماشين بر کابین آسانسور موتور آسانسور تعمیر آسانسور قطعات آسانسور کولر آسانسور درب آسانسور
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار