ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02144216345
استان: تهران
آدرس: تهران - خیابان ستارخان - روبروی برق آلستوم - نبش فیاض - پلاک 64
ایمن صنعت آتران

ایمن صنعت آتران

مشاوره و تامین کلیه لوازم ایمنی فردی و لوازم و تجهیزات تخصصی آتش نشانی و سیستم­های اعلام و اطفاء حریق

درباره ما
درباره ما
شرکت ایمن صنعت آتران (سهامی خاص) در راستای حفظ توان تولید و حفاظت از نیروی­های متخصص ایمنی و آتش نشانی، جهت مشاوره و تامین کلیه لوازم ایمنی فردی و لوازم و تجهیزات تخصصی آتش نشانی و سیستم­های اعلام و اطفاء حریق فعالیت خود را در سال 1369 آغاز نموده است.
هدف اصلی این واحد حمایت از ایمنی افراد وکارکنان در مقابل انواع خطرات و سوانحی است که ممکن است در محیط کار سلامت و ایمنی اشخاص را تهدید نماید.
شرکت ایمن صنعت آتران (سهامی خاص) با به کارگیری نیروهای توانمند و دارای تجربه در این صنعت، تامین و تجهیز ایمنی در محیط کار و اماکن صنعتی را میسر می­سازد.
شرکت ایمن صنعت آتران (سهامی خاص) آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی، امداد و نجات، به سایر شرکت­ها و واحدهای فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و سایر شرکت­های وابسته اعلام می­دارد.

این واحد به منظور دستیابی به اهداف سازمانی خود، پنج راهبرد اصلی ذیل را در دستور کار و مأموریت خود قرار داده است، که عبارتند از:

• حفظ و صیانت از نیروی کار
• پیشگیری از بروز شرایط اضطراری و حوادث ناشی از کار، همچنین جلوگیری از بیماری­های شغلی
• پیشگیری از بروز خسارات هنگفت مالی و حفاظت از مایملک
• جلوگیری از ورود آسیب­های جدی به محیط زیست کشور
• اقدام جهت استقرار و پیاده سازي نظام­هاي مدیریتی از قبیل:
HSE-MS و ISO و 14001 OHSAS 18001 و نظام ایمنی و بهداشت کار ، کارگر و محیط کار و مدیریت ریسک و ...

زمینه‌های فعالیت

نصب سيستم هاي آدرس پذير نصب سيستم اعلام حريق متعارف تامين و نگهداري سيستم هاي اعلام حريق طراحي و اجراي دستورالعمل سازمان آتش نشاني اخذ تاييديه سازمان آتش نشاني دتکتورها فلاشر هاي اعلام آژيرهاي اعلام حريق اسپرينکلرها کنترل پنل هاي سيستم اعلام حريق نصب سيستم هاي اطفاء حريق دستي شستي هاي اعلام حريق نصب سيستم هاي اطفاي حريق اتوماتيک کپسول آتش نشانی
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار