ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
04135401000
موبایل
09141168609
فکس: 02189773202
استان: آذربایجان شرقی
آدرس: تبریز-خیابان آزادی-مابین حکیم نظامی و چهارراه طالقانی-روبروی دانشگاه هنر-ساختمان شایان-طبقه 2 واحد1
گروه مهندسین مشاور آسانسور
پیام دهید email icon havafaza1981@yahoo.com

گروه مهندسین مشاور آسانسور

فروش و نصب آسانسورهای مسافربر و باربر و ماشین بر

درباره ما
شرکت طراحی مهندسی هوافضا به همراه مهندسین برق و مکانیک و تکنسین های فنی، فعالیت خود را با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و نوآوری در صنعت آسانسور از سال 1384 شروع کرده است.
در نظر گرفتن عوامل موثری همچون طراحی و مهندسی، انجام کلیه امور طراحی و محاسباتی، تعهد در انجام و اجرای بموقع، فروش و نصب آسانسورهای مسافربر و باربر، قیمت مناسب، ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش تا مرمت و نوسازی، تدابیری است که نام شرکت هوافضا را از سایر شرکت ها متمایز کرده است.
این شرکت عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران استو دارنده مجوز مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع و معادن ایران می باشد. همچنین موفق به اخذ نمایندگی فروش آسانسورهای هیدرولیک GMV ساخت ایتالیا و مجوز واردات آسانسورهای پکیج از وزارت بازرگانی شده است.
این شرکت سعی دارد تا با بهره گیری از نیروی فعال و خلاق جوان در کنار افراد باتجربه و استفاده از تکنولوژی روز صنعت آسانسور دنیا، در ایران گامی نو در جهت ارتقاء سطح کیفی و در نهایت ایمنی آسانسورها بردارد. همچنین این شرکت آسانسورهای هیدرولیک را جایگزین آسانسورهای کششی کرده است که این خود دارای مزایای متعددی است.

زمینه‌های فعالیت

پارکينگ طبقاتي آسانسور باربر آسانسور ماشين بر کابین آسانسور موتور آسانسور تعمیر آسانسور قطعات آسانسور پله برقی درب آسانسور
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار