ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
88604470
استان: درب اتوماتیک کابا
آدرس: تهران - خیابان شیخ بهایی شمالی - میدان شیخ بهایی- خیابان دانشگاه
درب اتوماتیک کابا

درب اتوماتیک کابا

درباره ما
اجازه دهید درها را به روی شما بگشاییم

کمپانی Gilgen Door Systems (کابا) سوییس از پیشگامان و تولید کنندگان برتر انواع درب اتوماتیک، گیت کنترل تردد و درب اتوماتیک بیمارستانی و صنعتی می باشد. تنوع، استحکام و زیبایی و بهره گیری از برترین فن آوری ها، محصولات ما را در رتبه ای کاملا متمایز قرار داده است .

محصولات ما تحت نظارت سیستم های کنترل کیفیت سخت گیرانه و بصورت کامل در کشور سوئیس و آلمان تولید می گردد.

نماینده رسمی و انحصاری جهت فروش ،نصب و خدمات پس از فروش در کشور ایران شرکت ایمن پاد سپهر می باشد.این شرکت با 14 سال سابقه از قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه درب اتوماتیک در ایران بوده و پرسنل آن بصورت مداوم در محل کمپانی در کشور سوییس دوره های تخصصی محصولات GILGEN را آموزش می بینند.ثمره همکاری کمپانی کابا گیلگن و ایمن پاد اجرای پروژه های با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد های کشور سوییس بوده و عمر مفید بیش از 10 سال را برای پروژه های اجرا شده به ارمغان آورده است.
با توجه به این که مشاهده گردیده عده ای با سوء استفاده از برند KABA نسبت به ارایه محصولات غیر اصلی ،کپی و بی کیفیت بویژه در آسیا اقدام نموده اند توصیه می گردد
نسبت به بررسی اصالت کالا قبل از خرید توجه لازم صورت پذیرد.
بدیهی است سیستم هایی که فاقد سریال معتبر باشندمورد تایید و مشمول خدمات پس از فروش نبوده وکمپانی کابا هیچ گونه مسئولیتی در قبال عملکرد صحیح و ایمنی سیستم عهده دار نمی باشد
کمپانی کابا سوئیس از بزرگترین تولید کنندگان در های اتوماتیک،امنیتی و سیستم های کنترل تردد می باشد. تنوع، استحکام و زیبایی به همراه تکنولوژی روز دنیا محصولات کابا را در ردیف پرفروشترین های جهان قرار داده است. این کمپانی در سال 1862 توسط فرانس بوئر تاسیس واز سال 1950 بعنوان یکی از پیشگامان ومبتکران این صنعت فعالیت گسترده ای را در سطح جهان اغاز نمود.

کلیه محصولات KABA DOOR AUTOMATION بصورت کامل در کشور سوییس ،آلمان و انگلستان تولید می شود.

شرکت ایمن پاد سپهر با کادری متخصص، مجرب و دوره دیده در کشور سوئیس به عنوان نماینده رسمی و انحصاری کمپانی کابا در ایران آماده فروش و نصب محصولات کابا و همچنین پشتیبانی و ضمانت این محصولات در سرتاسر ایران می باشد.
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار