ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.aryazco.com
موبایل
09190202209
فکس: 02144869144
استان: تهران
آدرس: بزرگ راه نیایش غرب، بلوارسردارجنگل شمال، خیابان لادن، خیابان ارکیده، مجتمع قصرگل ها ورودی غربی واحد دفتر
درب اتوماتیک آریاز
پیام دهید email icon info@aryazco.com

درب اتوماتیک آریاز

خرید و فروش و نصب انواع راهبند درب اتوماتیک دوربین مدار بسته درب اتوماتیک شیشه ای

درباره ما
شرکت آریاز به عنوان یکی از برترین منابع در جهت ارائه بالاترین کیفیت در زمینه درب های اتوماتیک شناخته شده است. آریاز با پشت سر گذاشتن مراحل به صورت قدم به قدم و با یاری خداوند متعال و همکاری پیوسته اعضای شرکت، در جایگاه یکی از محبوب ترین و معتبرترین شرکت ها در راستای خرید، فروش و نصب درب های اتوماتیک قرار گرفته و از طریق ارائه یک تجربه خرید عالی برای افراد، تحویل سریع تجهیزات وعرضه خدمات درخشان به مشتریان جایگاه خود را حفظ کرده است تا به تعهد خود در قبال اطمینان مشتریان پایبند مانده و نهایت آسایش خاطر را برای افراد فراهم کرده باشد.
ما بر این باوریم که ارائه خدمات حقیقی از لحظه ای که محصول سفارشی شما به درب خانه تان می رسد، آغاز می گردد. ما تعهد خود را از طریق ارائه خدمات استثنایی به مشتریان پیگیری می کنیم تا برتری خود را درعمل به اثبات رسانده باشیم.
موفقیت ما بر اساس یک قاعده کلی ساده ساخته شده است: به هر مشتری همانطور رسیدگی و توجه لازم را به عمل آورید که برای افراد خانواده خود قائل هستید. از همان ابتدای کار بالاترین الویت ما این بوده است که توجه و رسیدگی به افراد را به طور شایسته و بی نظیری عرضه کنیم. به همین منظور کارمندان مؤدب، متواضع و با استعداد را فراخواندیم تا پاسخگوی سؤالات شما باشند، شما را راهنمایی کنند، توصیه ها و پیشنهادات لازم را به شما ارائه دهند و راه حل هایی متناسب با نیاز شما اظهار دارند.
ما به کارمندان خود افتخارمی کنیم چون آنها توانسته اند تفاوت مطلوب را در این راستا ایجاد کرده باشند. ما با هر مشتری با احترام رفتار می کنیم و هر مذاکره ای را در شأن خودش مورد توجه و رسیدگی قرار می دهیم. علاوه بر آن ما در وب سایت معرفی گزیده جامعی از محصولات با کیفیت و قابل اطمینان به همراه مقدار زیادی اطلاعات، تصاویر اختصاصی هر محصول وشرح ویژگی های محصولات با جزئیات در کاتالوگ ها را در اختیار شما قرار داده ایم برای اینکه به شما در تصمیم گیری برای انجام خریدی کاملاً آگاهانه کمک کرده باشیم تا شما به راحتی بتوانید برای خرید محصول مورد نظر خود تصمیم بگیرید.
شرکت آریاز نماینده فروش برند فک ایتالیا می باشد و تأیید می کند که محصولات این برند بسیار معتبر و قابل اطمینان، بادوام و دارای کیفیتی استثنایی هستند. گارانتی طولانی مدت 4 ساله این محصولات حاکی از اطمینانی است که شرکت سازنده فک نسبت به محصولات خود دارا می باشد و به دلیل اطمینانی که شرکت آریاز درعمل نسبت به کارایی فوق العاده محصولات این برند دارد، محصولات فک را مشمول قرارداد رسمی خود به همراه ضمانت رضایت بخشی برای شما و در عین حال شکست ناپذیری برای ما، قرار داده است.
بنابراین وقتی شما بر روی وب سایت ما می روید یا با ما تماس می گیرید، در حقیقت در حال وارد معامله شدن با شرکتی هستید که در زمینه درب های اتوماتیک ، سیستم های درب بازکن های اتوماتیک وهمچنین در زمینه مطابقت دادن خواسته ها و نیازهای مشتریان با اقلام برآورده کننده ی نیاز آنها بسیار مشتاق، علاقه مند، پیگیر، متعهد و حرفه ای است.

زمینه‌های فعالیت

راهبند درب اتوماتيک شيشه اي درب ورودي درب اسلايدينگ درب شيشه اي ريلي درب اتوماتيک کشويي
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار