ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
totan.co/
تلفن
02155509470
استان: تهران
آدرس: تهران - بازار بزرگ آهن مکان
توتان صنعت ایمن

توتان صنعت ایمن

فروش و نصب انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ای

درباره ما
مرکز تخصصی و خدماتی توتان صنعت

پیشرو در طراحی ، تولید و اجرای سیستم های اتوماسیون درب ها درکلیه اماکن

مسکونی ، اداری،تجاری، امنیتی با همکاری کمپانی های بزرگ دنیا از جمله ، کشورهای

سوییس و آلمان ، با استانداردهای جهانی اقدام به خدمت رسانی

به هم میهنان عزیز نموده است.

شرکت تولیدی توتان صنعت ، با مجموعه ای از کارشناسان مجرب در زمینـه مهندسی الکترونیک ، پس از 20 سال تجربه، تحقیق و برسی در زمینه درب های اتوماتیک ، اقدام به راه اندازی مجموعه ای تخصصی در زمینه اتوماسیون درب ها در ایران نموده است .

این مجموعه قادر به ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی به هم میهنان ارجمند و هم چنین همکاران محترم در زمینه طراحی ، مشاوره و تامین محصولات مورد نیازشان در اجرای درب های اتوماتیک از یک درب لاکر تا عظیم ترین درب های صنعتی می باشد.

ایـن شـرکـت در راستـای بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به برقراری ارتباط با کمپانی های خارجی نموده و در حال حاضر دارای نمایندگی های انحصاری از چندین شرکت بزرگ جهان در زمینه درب های اتومـاتیـک و سیستم های اتوماسیون می باشد .

شرکت تولیدی توتان صنعت ، تاکنون موفق به ارائـه ایـن محصـولات بـه بسیـاری از امـاکـن عمـومـی و خصـوصـی کشور عزیزمان بوده است .

زمینه‌های فعالیت

درب اتوماتيک شيشه اي کرکره برقي اتوماتيک درب پارکينگ درب ورودي درب صنعتي درب پارکينگي کنترل از راه دور درب اسلايدينگ درب شيشه اي ريلي جک پارکينگي درب اتوماتيک تلسکوبي درب گرد اتوماتيک درب اتوماتيک کشويي درب اتوماتيک زير سطحي
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار