ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.roopad.net/
فکس: 02144661527
استان: تهران
آدرس: - شهرک اکباتان ، بلوار اصلی قاز یک- سه راه مخابرات ، ساختمان آرمان ، طبقه دوم- واحد ۸
روپاد پویان
پیام دهید email icon info@roopad.net

روپاد پویان

تولید کننده انواع پوشش های نمای داخلی و بیرونی ساختمان, کامپوزیت پنل , سنگ , رنگهای نما

درباره ما
شركت روپاد پويان در طول ساليان گذشته ، با بررسي پروژه هاي متعدد اجرايي نماي داخلي و خارجي خود در كليه مناطق كشور و شرايط اقليمي متفاوت ، همچنين در نظر گرفتن سليقه هاي بومي و فولكوريك منطقه اي ، اقدام به جمع آوري نظرات مصرف كنندگان نموده است. نتايج اين نظرسنجي كه در طول مدت 13 سال گذشته كماكان ادامه داشته است ، دلگرمي دست اندركاران و مديران شركت روپاد پويان را در بر داشته و باعث گرديد تا با دلگرمي روز افزون نسبت به گذشته ، استفاده از تكنولوژي پيشرفته و مواد اوليه مرغوب ، با تكيه بر نقاط قوت هر يك از محصولات ، مبادرت به رفع عيوب و كمبودهاي محصولات توليدي خود نمايد.

ارتقا سطح كيفي توليدات ، افزايش توليد ناخالص ملي و عدم وابستگي به درآمدهاي نفتي نيز از ديگر اهداف اصلي شركت روپاد طي سال هاي گذشته بوده است . در اين راستا محصولات شركت روپاد پويان مي تواند چشم انداز روشني را در زمينه صادرات اينگونه از محصولات در پي داشته و نقش عمده اي را در توليد علم و تكنولوژي ايفا كند .در حال حاضر محصولات شركت روپاد پويان به كشورهاي همسايه ايران مانند عراق ، جمهوري آذربايجان، افغانستان ، قرقيزستان، قزاقستان، گرجستان و استراليا و ... صادر و ارز آوري روز افزوني را جهت تحقق آباداني كشورمان در بر داشته است .اميد است تا با ايجاد شرايط بهتر نسبت به گذشته و كاهش موانع كاذب ، امكان گسترش صادرات براي كليه توليدكنندگان عرصه ملي و خصوصي مهيا گردد.

زمینه‌های فعالیت

ديوار پوش پلي استايرن ديوار پوش کامپوزيت ديوار پوش سلولزي پوستر ديواري کاغذ ديواري ترمووود قزنیز سنگ مصنوعي سنگ پي وي سي سنگ آنتيک سنگ آنتيک آشپزخانه سنگ آنتيک مصنوعي نصب سنگ آنتيک
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار