ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02188575927
استان: تهران
آدرس: سعادت آباد بلوار دریا نبش خیابان صرافها پلاک 113 طبقه اول
شرکت پرتونگاران
پیام دهید email icon http://afalinairan@yahoo.com

شرکت پرتونگاران

پوشش سقف استخرها،نورگیرها،سقف پاساژها و پوشش اماکن ورزشی و تجاری

درباره ما
امروزه با توجه به پیشرفت های متعدد دانش معماری و قابلیت های استفاده از آن، سقف های متحرک در موارد بیشماری از قبیل استخرها،نورگیرها،سقف پاساژها و پوشش اماکن ورزشی و تجاری استفاده می گردد.هر کدام از استفاده های مذکور می تواند در نوع خود ابتکار، زیبایی و تنوع خاصی به بناهای ساخته شده ببخشد. بی شک استفاده از نور طبیعی و هوای آزاد در هر زمان و مکان دلخواه مساعد مطلوب هر مصرف کننده می باشد.

لذا در جهت رفع این نیاز مهندسان و طراحان عصر حاضر اقدام به طراحی و ساخت پوشش هایی با قابلیت جمع شدن نموده و هر روز در جهت بهبود و کیفیت و تنوع آن تلاش مستمری را بعمل آورده اند.

با توجه به نبود چنین امکانی در داخل کشور و در جهت رفع خلاء موجود در صنعت پوشش کشورمان، شرکت پرتونگاران که از سال ها قبل در زمینه های مختلف فنی و مهندسی فعال بود از سال 1380 به صورت کاملا تخصصی در این زمینه شروع به فعالیت کرد.

در ابتدا با اندیشه واردات کالای ساخته شده و اقدام در این زمینه خیلی سریع به این نتیجه رسید که چنین خدماتی اولا به دلیل قیمت تمام شده بسیار بالا و ثانیا به دلیل عدم تطبیق پذیری با انواع متنوع پوشش های مورد نیاز ساخت و ساز و اعمال سلایق و اشکال گوناگون امکان دسترسی تمامی اقشار نیازمند آن را فراهم نخواهد ساخت.

زمینه‌های فعالیت

پوشش سقف شیبدار پوشش سقف نورگیر پوشش سقف پاسیو سایه بان پوشش سقف استخر پوشش سقف پارکینگ
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار