سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی
اولين نمايشگاه تخصصي انرژي همزمان با اولين نمايشگاه تخصصي صنايع شيميايي ،رنگ و رزين ،لاستيك و عايق رطوبتي
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
پوشش های سقف ‏ >

شرکت پرتونگاران

امروزه با توجه به پیشرفت های متعدد دانش معماری و قابلیت های استفاده از آن، سقف های متحرک در موارد بیشماری از قبیل استخرها،نورگیرها،سقف پاساژها و پوشش اماکن ورزشی و تجاری استفاده می گردد.هر کدام از استفاده های مذکور می تواند در نوع خود ابتکار، زیبایی و تنوع خاصی به بناهای ساخته شده ببخشد. بی شک استفاده از نور طبیعی و هوای آزاد در هر زمان و مکان دلخواه مساعد مطلوب هر مصرف کننده می باشد.

لذا در جهت رفع این نیاز مهندسان و طراحان عصر حاضر اقدام به طراحی و ساخت پوشش هایی با قابلیت جمع شدن نموده و هر روز در جهت بهبود و کیفیت و تنوع آن تلاش مستمری را بعمل آورده اند.

با توجه به نبود چنین امکانی در داخل کشور و در جهت رفع خلاء موجود در صنعت پوشش کشورمان، شرکت پرتونگاران که از سال ها قبل در زمینه های مختلف فنی و مهندسی فعال بود از سال 1380 به صورت کاملا تخصصی در این زمینه شروع به فعالیت کرد.

در ابتدا با اندیشه واردات کالای ساخته شده و اقدام در این زمینه خیلی سریع به این نتیجه رسید که چنین خدماتی اولا به دلیل قیمت تمام شده بسیار بالا و ثانیا به دلیل عدم تطبیق پذیری با انواع متنوع پوشش های مورد نیاز ساخت و ساز و اعمال سلایق و اشکال گوناگون امکان دسترسی تمامی اقشار نیازمند آن را فراهم نخواهد ساخت.

اطلاعات تماس

نام شرکت پرتونگاران استان :
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۸۸۵۷۵۹۲۷ فکس :
آدرس سایت : http://www.afalina.pcn.ir ایمیل : http://afalinairan@yahoo.com
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : سعادت آباد بلوار دریا نبش خیابان صرافها پلاک ۱۱۳ طبقه اول
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار