سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
88575927
موبایل
فکس:
استان:
آدرس: سعادت آباد بلوار دریا نبش خیابان صرافها پلاک 113 طبقه اول
شرکت پرتونگاران

شرکت پرتونگاران

درباره ما
امروزه با توجه به پیشرفت های متعدد دانش معماری و قابلیت های استفاده از آن، سقف های متحرک در موارد بیشماری از قبیل استخرها،نورگیرها،سقف پاساژها و پوشش اماکن ورزشی و تجاری استفاده می گردد.هر کدام از استفاده های مذکور می تواند در نوع خود ابتکار، زیبایی و تنوع خاصی به بناهای ساخته شده ببخشد. بی شک استفاده از نور طبیعی و هوای آزاد در هر زمان و مکان دلخواه مساعد مطلوب هر مصرف کننده می باشد.

لذا در جهت رفع این نیاز مهندسان و طراحان عصر حاضر اقدام به طراحی و ساخت پوشش هایی با قابلیت جمع شدن نموده و هر روز در جهت بهبود و کیفیت و تنوع آن تلاش مستمری را بعمل آورده اند.

با توجه به نبود چنین امکانی در داخل کشور و در جهت رفع خلاء موجود در صنعت پوشش کشورمان، شرکت پرتونگاران که از سال ها قبل در زمینه های مختلف فنی و مهندسی فعال بود از سال 1380 به صورت کاملا تخصصی در این زمینه شروع به فعالیت کرد.

در ابتدا با اندیشه واردات کالای ساخته شده و اقدام در این زمینه خیلی سریع به این نتیجه رسید که چنین خدماتی اولا به دلیل قیمت تمام شده بسیار بالا و ثانیا به دلیل عدم تطبیق پذیری با انواع متنوع پوشش های مورد نیاز ساخت و ساز و اعمال سلایق و اشکال گوناگون امکان دسترسی تمامی اقشار نیازمند آن را فراهم نخواهد ساخت.
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار