ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.aryasang.com/
تلفن
02184032610
فکس: 02184032620
استان: تهران
آدرس: تهران - خیابان بخارست، خیابان ششم، پلاک یک، طبقه همکف
آریا سنگ جام
پیام دهید email icon info@aryasangco.com

آریا سنگ جام

شرکت آریا سنگ جام تولید کننده و صادر کننده انواع سنگ و سنگ های تزئینی و سنگهای ساختمانی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد

درباره ما
شرکت آریا سنگ جام در سال 2004 ایجاد و در سال 2006 با دریافت مجوز فرآورهای مربوطه در منطقه اقتصادی ازنا (در زمینی به مساحت 20000 متر مربع و زیربنای 500 متر مربع ) تاسیس گردید.
شرکت آریا سنگ جام با افتخار اعلام می دارد با توجه به ماشین الات ( شش قله بر دو خط رزین و ساب و یک دستگاه CNC) ساخت ایتالیا به تحقیق به عنوان یکی از با کیفیت ترین شرکت های فراوری سنگ ایران محسوب گردیده و همچنین با ظرفیت تولیدی بالا( معادل 500 مترمربع در یک شیفت ) به راحتی می تواند حامی پروژه های بزرگ انبوه سازان باشد.
شرکت آریا سنگ جام به علت قابلیت دستگاه CNC خود علاوه بر فرآوری سنگ به صورت نما و کف قابلیت تولید محصولات تزئینی و همچنین مورد استفاده در لابی ها - سریس های بهداشتی و یا محصولات ترکیبی را خواهد داشت.
آریا سنگ جام طی ده سال گذشته توانسته است به عنوان یکی از صادر کنندگان موفق به کشور های اروپایی - آسیایی و آفریقایی چندین تشویق نامه و لوح تقدیر را دریافت نماید.

زمینه‌های فعالیت

سنگ مصنوعي سنگ پي وي سي سنگ آنتيک سنگ آنتيک آشپزخانه سنگ آنتيک مصنوعي سنگ قيچي سنگ نما سنگ پله سنگ کف سنگ گرانيت سنگ تراورتن سنگ مرمريت سنگ چيني سنگ مرمر سنگ سرپانتين سنگ مصنوعی
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار