ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
03434286467
فکس: 03434286468
استان: کرمان
آدرس: شهرستان رفسنجان کیلومتر 5 جاده رفسنجان کرمان شهرک صنعتی رفسنجان
چوبسازان کویر
پیام دهید email icon info@choobsazankavir.ir

چوبسازان کویر

درب های ورودی تولید شده توسط پیشرفته ترین ماشین آلات cnc با روکش pvc با ابزار مخروطی همراه با شیارهای زیبا و عمیق و ترکیب نقوش سنتی و کلاسیک

درباره ما
چوبسازان یکی از کارخانجات گروه صنعتی داچ می باشد!

این شرکت واقع در شهرک صنعتی شهرستان رفسنجان ، در زمینی به مساحت 19200 متر مربع مشتمل بر 300 متر مربع فضای اداری و 3666 متر مربع فضای کارگاهی به تولید مشغول می باشد. آنچه اساس تولیدات چوبسازان به حساب می آید ، یعنی سر شاخه ها و خرده چوب های لازم در تولیداتی مانند MDF و چوب پلاست ، به فراوانی در دشت رفسنجان(بزرگترین جنگل مصنوعی جهان زیر کشت پسته)یافت می گردد.
حیرت آور است ، اوج همت مخلوق پر برکت خالق در پهنه خشک و سخت کویر ، آنچه که به راستی تحسین برانگیز است!
مدیران چوبسازان با عنایت به این جلوه های همت و برکت ، ضمن مطالعه و تحقیق،اقدام به تجهیز این شرکت با پشتوانه ی ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز دنیا ، برخوردار از دستاوردهای صنایع مربوطه آلمان و ایتالیا نمودند و ما حصل ، یکی از کارخانجات مجهز و فعال در صنعت چوب در جنوب شرق ایران گردیده است.
سرمایه این شرکت جدای از نیروی انسانی متخصص ، اندیشه های پژوهشی ، و تجهیزات مدرن و اصیل ، در واقع اعتقاد مدیران آن به شایستگی ایرانیان در دسترسی به محصولاتی با کیفیت مطلوب و اصل می باشد. چوبسازان می کوشد تا در سایه احترام به مقام عالی مشتری ، به سختی و تلخی ، هدفِ ارتقاء صنعت در کشور و جلوگیری از واردات را دنبال نماید.
انواع درب های آپارتمانی ، اتاقی ، کابینت و کمد ، قرنیز ، از جمله تولیدات این شرکت به حساب می آید.
نمایندگی های فروش در استانها و سازمان گسترده تامین خدمات با دیدگاهی پویا در راستای سیاست مشتری مداری آماده ارائه خدمات به هم میهنان گرامی میباشد. آنچه در این مجموعه معرفی می گردد ، توان تولیدی چوبسازان در تولید درب های کابینت و نگاه این شرکت به جهان بینی اخلاق گرایانه در دنیای صنعت می باشد

زمینه‌های فعالیت

درب چوبي درب PVC درب ABS درب MDF درب HDF درب نئوپان
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار