ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
03434286467
فکس: 03434286468
استان: کرمان
آدرس: شهرستان رفسنجان کیلومتر 5 جاده رفسنجان کرمان شهرک صنعتی رفسنجان
چوبسازان کویر
پیام دهید email icon info@choobsazankavir.ir

چوبسازان کویر

درب های ورودی تولید شده توسط پیشرفته ترین ماشین آلات cnc با روکش pvc با ابزار مخروطی همراه با شیارهای زیبا و عمیق و ترکیب نقوش سنتی و کلاسیک

درباره ما
چوبسازان یکی از کارخانجات گروه صنعتی داچ می باشد!

این شرکت واقع در شهرک صنعتی شهرستان رفسنجان ، در زمینی به مساحت 19200 متر مربع مشتمل بر 300 متر مربع فضای اداری و 3666 متر مربع فضای کارگاهی به تولید مشغول می باشد. آنچه اساس تولیدات چوبسازان به حساب می آید ، یعنی سر شاخه ها و خرده چوب های لازم در تولیداتی مانند MDF و چوب پلاست ، به فراوانی در دشت رفسنجان(بزرگترین جنگل مصنوعی جهان زیر کشت پسته)یافت می گردد.
حیرت آور است ، اوج همت مخلوق پر برکت خالق در پهنه خشک و سخت کویر ، آنچه که به راستی تحسین برانگیز است!
مدیران چوبسازان با عنایت به این جلوه های همت و برکت ، ضمن مطالعه و تحقیق،اقدام به تجهیز این شرکت با پشتوانه ی ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز دنیا ، برخوردار از دستاوردهای صنایع مربوطه آلمان و ایتالیا نمودند و ما حصل ، یکی از کارخانجات مجهز و فعال در صنعت چوب در جنوب شرق ایران گردیده است.
سرمایه این شرکت جدای از نیروی انسانی متخصص ، اندیشه های پژوهشی ، و تجهیزات مدرن و اصیل ، در واقع اعتقاد مدیران آن به شایستگی ایرانیان در دسترسی به محصولاتی با کیفیت مطلوب و اصل می باشد. چوبسازان می کوشد تا در سایه احترام به مقام عالی مشتری ، به سختی و تلخی ، هدفِ ارتقاء صنعت در کشور و جلوگیری از واردات را دنبال نماید.
انواع درب های آپارتمانی ، اتاقی ، کابینت و کمد ، قرنیز ، از جمله تولیدات این شرکت به حساب می آید.
نمایندگی های فروش در استانها و سازمان گسترده تامین خدمات با دیدگاهی پویا در راستای سیاست مشتری مداری آماده ارائه خدمات به هم میهنان گرامی میباشد. آنچه در این مجموعه معرفی می گردد ، توان تولیدی چوبسازان در تولید درب های کابینت و نگاه این شرکت به جهان بینی اخلاق گرایانه در دنیای صنعت می باشد
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار