ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02634410104
فکس: 02634466219
استان: البرز
آدرس: گوهردشت، خیابان اصلی، خیابان قائم (داریوش) پلاک 119
پنجره باران
پیام دهید email icon adib@panjarebaran.com

پنجره باران

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

درباره ما
یراق آلات در پنجره های یو پی وی سی به گونه ای به کار گرفته شده است که سر تا سر پنجره را احاطه کرده, به راحتی قابل تنظیم بوده و از چهار جهت پنجره را قفل می نماید.

پروفیل های دو جداره UPVC یو پی وی سی :

ماده ی اولیه ساخت پروفیل در پنجره های مدرن UPVC می باشد که از مخفف کلمات (Unplasticised Poly Vinyl Chloride) تشکیل شده است.
این ماده یک نوع تنوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام است. در فرآیند تولید UPVC با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیرها (Impact Modifier)، مواد ضد احتراق (Heat Stabilizers)، پر کننده ها (Fillers)، کمک کننده ها (Processiny Aids)، روان کننده های داخلی و خارجی (Internal & External Lubricants) و رنگ های صنعتی (Pigment) به دو ماده اصلی فوق، ترموپلاست UPVC به دست می آیدکه ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC بوده، ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید اصطلاحا به آن یک ماده غیر پلاستیک اطلاق می شود.
پروفیل UPVC :

پروفیل UPVC یکی از مطمئن ترین و پر مصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمان بوده و مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد.
سبکی وزن، خمش پذیری، عدم اشتعال، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک، قابلیت تبدیل به سطوح سیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در به کاربردن طرح های متعدد، پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت در و پنجره سازی تبدیل نموده است.

زمینه‌های فعالیت

پنجره دوجداره درب دوجداره تعويض درب و پنجره قديمي نصب و مونتاژ پنجره
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار