ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.roofiran.com/
تلفن
01154663535
موبایل
09122728591
فکس: 01154662539
استان: مازندران
آدرس: مازندران - سلمانشهر (متل قو) - شهرک صنعتی سلمانشهر - خیابان A2 - پلاک D15
شرکت روف ایران
پیام دهید email icon sepid.sanaat@gmail.com

شرکت روف ایران

شرکت روف ایران اولین تولید کننده ژئوتکستایل و عایق رطوبتی (بخش خصوصی ) در ایران و تامین کننده کلیه محصولات ژئوسنتتیک.....

درباره ما
۱- شرکت روف ایران تولید کننده عایق های رطوبتی و انواع ژئو تکستایل در ایران با پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در سال ، ۱۳۶۰ اقدام به تولید نموده است در این راستا در تولید عایق رطوبتی با بهره گیری از ماشین آلات ایتالیائی و آلمانی و در مورد تولید منسوجات نبافته ( ژئو تکستایل) از ماشین آلات آلمانی بهره گرفته و اقدام به تولید نموده است لازم به ذکر است که تمامی اسن ماشین آلات را از بهترین نوع ممکن انتخاب شده است تا بتواند بهترین محصول را تولید نماید.

۲- شرکت روف ایران با توجه به قدمت تولید در حدود سی سال در جهت تولید عایق رطوبتی و منسوجات نبافته ( ژئو تکستایل) در حال حاضر در این صنعت دارای نامی معتبر بوده و در میان رقبای خود با ارائه کیفیت مناسب توانسته است خود را در صدر قراردهد.

۳- شرکت روف ایران تولید عایق رطوبتی و انواع منسوجات نبافته ( ژئو تکستایل) در سالهای گذشته به عنوان واحد نمونه صادرات در زمینه عایق های رطوبتی در کشورهای همجوار بوده است و اکنون نیز تلاش مینماید با یازاریابی وعرضه محصولات خود زمینه صادرات را نیز بیش از پیش فراهم نماید.

زمینه‌های فعالیت

پوشش عايق رزين پوشش عايق ماستيک عايق رطوبتي مايع عايق رطوبتي پودري عابق رطوبتي پايه سيمان عايقرطوبتي پايه آب عايق رطوبتي نانو عايق رطوبتي پليمري
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار