ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
استان: زاگرس ماشین
آدرس: خیابان پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان نگارستان هفتم(بهرام جعفر)، پلاک 79، طبقه 3
زاگرس ماشین

زاگرس ماشین

درباره ما
ا توجه به افزایش فعالیتهای عمرانی و معدنی به خصوص ساخت دهها سد بزرگ و کوچک و همچنین گسترش قابل ملاحظه امور معدنی و صنعتی ، نیاز شدید به ماشین آلات معدنی امری اجتناب ناپذیر می باشد لذا با مطالعات صورت گرفته در ابعاد مختلف فنی و اقتصادی ، کشور روسیه سفید به عنوان یکی از قطبهای صنعتی و اصلی در تولید صنعت سنگین و انواع ماشین آلات حمل سنگین در فعالیتهای معدنی، عمرانی و صنعتی که در مرز اتحادیه اروپا قرار گرفته است مورد توجه قرار گرفت و با توجه به تغییرات ساختاری که درآن کشور ازسالها پیش آغاز گردیده و تکنولوژی روز غرب در این نوع تولیدات با استحکام مثال زدنی که از دهه های گذشته بر تولیدات این کشور حکمفرما بوده ، تلفیقی ارزنده بوجود آورده که برای کشور عزیز ما انتخاب بسیار درست و مناسبی می باشد، زیرا که ما در حال حاضر نیاز به واردات ماشین آلات سرمایه ای داریم که ضمن استحکام و استفاده از تکنولوژی روز جهان در تولید این ماشین آلات از پیچیدگیهای الکترونیکی و کامپیوتری محصولات تولیدی غرب و ژاپن به دور باشد تا با فرهنگ کاربران ایرانی که عموما شامل اپراتورها و سرویسکاران با سطح سواد و دانش کم می باشد سازگار بوده و توقف دستگاه ها بدلائل فوق به حداقل ممکن برسد. ضمن اینکه بدلیل پایین بودن قیمت کارهای عمرانی و فنی در ایران قیمت مناسبی نیز داشته باشند .پس از ارائه این مقدمه کوتاه به چگونگی شکل گیری شرکت زاگرس ماشین می پردازیم.

زاگرس ماشین زائیده تفکر اشاره شده در این مقدمه می باشد. این شرکت مشترکا توسط بخشهای خصوصی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس با نسبت 51 به 49 در اسفند ماه 1382 تشکیل گردید و با توجه به سرمایه گذاری مناسب و توانمندیهای مالی و فنی سهامداران ایجاد کننده شرکت به سرعت خود را مطرح نمود و هم اکنون دارای امکانات مناسب پشتیبانی شامل 2 واحد تعمیر گاهی در اطراف تهران – انبار لوازم یدکی با استوک مناسب و دفتر مرکزی و دیگر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متعلق به سرمایه گذاران می باشد که تعهد پشتیبانیهای لازم در دوره های گارانتی و وارانتی محصولات فروخته شده را کاملا تضمین می کند. ضمن اینکه بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی با امکانات مناسب و قابل ملاحظه درخواست همکاری و اخذ نمایندگی در زمینه بازاریابی ، ارائه خدمات فنی در استانهای مختلف نموده اند.

شرکت زاگرس ماشین هم اکنون دارای 4 نمایندگی انحصاری و یا رسمی فروش و خدمات بعد از فروش می باشد. این نمایندگیها عبارتند از:
aboutus

1. نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات بعد از فروش محصولات کارخانجات معظم بلاز از کشور روسیه سفید در ایران طبق جنرال کاتالوگ ارائه شده. کارخانجات بلاز از سال 1948 تا کنون بیش از هزاران دستگاه سنگین شامل کامیونهای معدنی (دامپتراک) 25 الی 320 تن و ماشین آلات کشنده سنگین و صنعتی تولید و به 50 کشور دنیا صادر نموده و بیش از 30 درصد سهم بازار دنیا را در این نوع ماشین آلات در اختیار دارد که نسل جدید این نوع ماشینها که آمیزه ای از تکنولوژی روز اروپا و استحکام صنایع روسیه سفید می باشد هم اکنون وارد کشور شده و آغاز بکار نموده است و دیگر مشتریان ایرانی در حال نهایی کردن خرید و مذاکرات مقدماتی در مورد این محصولات می باشند.

2. نمایندگی انحصاری فروش و خدمات بعد از فروش کارخانجات OMZ از کشور روسیه ، این کارخانه تولید کننده ماشین آلات معدنی و فناوری ها ( گروه اورالماش-ایژورا ) سرآمد تولید کنندگان ماشین آلات سنگین معدنی در روسیه می باشد و محصولات خود را به بیش از 30 کشور دنیا صادر می کند.از این جمله شاول برقی با ظرفیت باکت 5 تا 40 متر مکعب ،دستگاه حفاری و مته با مته های غلطکی با قطر 270 تا 311 میلیمتر ، سنگ شکن مخروطی با قطر 1750 تا 3000 میلیمتر می باشد. ماشین آﻻت تولید شده شرکت OMZ بیش از 40 سال با موفقیت در شرکت های معدنی ایران نظیر سنگ آهن مرکزی استفاده می شود.

3.نمایندگی انحصاری فروش و خدمات بعد از فروش کارخانجات یاسینوواتسکی(YASINOVATSKIY) سازنده انواع رودهدرهای حفاری در ابعاد و ظرفیت- های مختلف با قابلیت کار در انواع مصالح سنگی سخت و یا نرم. این کارخانه در سال 1947 در اوکراین تاسیس و از سال 1957 تولید انواع رودهدر را در برنامه تولید خود قرارداد که این تولیدات اصلی ترین ماشینهای حفاری بسیاری از تونلهای مختلف در اتحاد جماهیر شوروی سابق بوده است .در حال حاضر نیز با ورود تکنولوژی و فناوری های جدید این رودهدرها با کیفیت و تعداد بیشتر نسبت به قبل در حال تولید بوده و بسیاری از کشورها از جمله روسیه- انگلستان- اسلوونی -رومانی- ترکیه- آلمان- چین- اسپانیا- آرژانتین-کانادا- مصر- هند- ایران و دیگر کشورها صادر می گردد.

aboutus 4.نمایندگی رسمی کارخانه لاستیک سازی Belshina از کشور بلاروس که بزرگترین کارخانه در شرق اروپا می باشد و در سایزهای مختلف جهت کلیه ماشین آلات راهسازی – معدنی و حمل و نقل جاده ای لاستیک تولید می نماید.

٭لازم بذکر می باشد که کلیه دستگاههایی که عرضه می گردد متناسب با شرائط آب و هوایی منطقه ای که مشتری اعلام می نماید سفارش می گردد. بطور مثال با توجه به اینکه عمدتا شرائط آب و هوایی ایران از نوع گرم و خشک می باشد کلیه دستگاهها به سیستم کولینگ مناسب با توجه به ویژگیهای جغرافیایی ایران مجهز می باشند که علاوه بر کارکرد در شرائط گرمسیری در شرائط آب و هوایی سردسیر نیز عملکرد مناسب دارند و دهها دستگاه وارد شده تا کنون نیز در ایران در مناطق بسیار گرمسیر و خشک نظیر بزمان ایرانشهر و یا سردسیر نظیر نمرود فیروزکوه در حال کار بوده و هستند.

دفتر مرکزی این شرکت آماده ارائه اطلاعات بیشتر و برگزاری جلسه با مدیران و کارشناسان گرامی می باشد .
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار