ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.hampar.com
تلفن
02122040430
موبایل
09128501791
فکس: 02122019055
استان: تهران
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، خیابان گلستان، پلاک 73
شرکت همپار
پیام دهید email icon info@hampar.com

شرکت همپار

تولید استابیایزرهای pvc صنایع صنایع پتروشیمی پروفیل در و پنجره لوله و اتصالات روکش سیم و کابل پنل و دیوار پوش پی وی سی نرم ورق های فومیزه

درباره ما
شرکت همپار با هدف تولید پایدارکننده های صنعت پی وی سی و خودکفایی این صنعت از واردات این محصولات، با مشارکت و تحت لیسانس برلوخر آلمان در سال 1383 فعالیت خود را با استناد به مصوبه هیات وزیران و با سرمایه ای در حدود 120 میلیارد ریال آغاز کرد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در خطوط تولید و سیستم های کنترل الکترونیک PLC، توانسته است افزودنی های صنعت پتروشیمی (مانند استئارات فلزی) و انواع استابیلایزر PVC بر پایه سرب، کلسیم/ روی، باریم/ روی و قلع را با استاندارد های کیفی جهانی تولید و عرضه نماید.

مجموعه شرکت های برلوخر با دارا بودن کارخانه های تولیدی در آلمان، بریتانیا، فرانسه، آمریکا، مالزی، چین، هند، ایران، ترکیه، کره، برزیل، آرژانتین و پرو و شبکه گسترده فروش در بیش از80 کشور جهان، به عنوان شریکی قدرتمند و منبعی معتبر در زمینه تکنولوژی برای همپار بحساب می آید. بخش تحقیق و توسعه همپار به پشتوانه دانش فنی این مجموعه بزرگ، بطور مداوم سطح کیفی و عملکردی محصولات را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا ارتقاء می دهد.

کارخانه همپار در شهرک صنعتی اشتهارد، با ظرفیت تولید سالانه 20000 تن انواع استابیلایزر، یکی از بزرگترین واحدهای تولید این محصول در خاورمیانه بشمار می رود و در اولین سال های تولید موفق به کسب گواهینامه های بین المللی ISO 9001 (استاندارد مدیریت کیفیت)، ISO 14001 (استاندارد محیط زیست) وOHSAS 18001 ( استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای) و ISO 17025 (آزمایشگاه همکار) شده است.

زمینه‌های فعالیت

پروفيل يو پي وي سي ورق يو پي وي سي خط توليد يو پي وي سي ترمال بريک
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار