ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.hampar.com
استان: همپار
آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم خیابان گلستان، پلاک 73
شرکت همپار

شرکت همپار

درباره ما
در سال 1383 شرکت همپار با مشارکت و تحت لیسانس برلوخر آلمان تولید استابیلایزرهای پی وی سی را در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز نمود . این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه 12000 تن ، صدها نوع استابیلایزرهای مختلف بر پایه سرب و سایر فلزات سنگین را تولید می نماید و یکی از بزرگترین واحدهای تولید کنند این محصولات در خاور میانه محسوب می شود. شرکت همپار با بهروری از بخش تحقیق و توسعه شرکت برلوخر که بزرگترین سهم تولید و فروش بازار اروپا را با 180سال سابقه به خود اختصاص داده است ، تا کنون محصولات متنوعی در بخش لوله و اتصالات پی وی سی ، کابل ، کفش و پروفیل درب وپنجره Upvc تولید و به بازار جهانی عرضه کرده است.
شرکت همپار با برخورداری از مدرترین سیستم های کنترل الکترونیک در پروسه تولید که به صورت online با برلوخر آلمان در ارتباط می باشد و آماده ارائه خدمات رایگان به مشتریان محترم به منظور کنترل کیفی مواد اولیه و محصولات نهایی آنها است .
در این راستا شرکت همپار گواهی نامه های بین الملی ISO 9001 ( استاندارد مدیریت کیفیت ) ISO 14001 ( استاندارد محیط زیست ) و ISO 18001 (استاندارد ایمنی و بهداشت حرفهای) را اخذ نموده است.www.hampar.com
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار