سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
اولين نمايشگاه تخصصي انرژي همزمان با اولين نمايشگاه تخصصي صنايع شيميايي ،رنگ و رزين ،لاستيك و عايق رطوبتي
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی
درب و پنجره upvc ‏ >

شرکت همپار

در سال 1383 شرکت همپار با مشارکت و تحت لیسانس برلوخر آلمان تولید استابیلایزرهای پی وی سی را در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز نمود . این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه 12000 تن ، صدها نوع استابیلایزرهای مختلف بر پایه سرب و سایر فلزات سنگین را تولید می نماید و یکی از بزرگترین واحدهای تولید کنند این محصولات در خاور میانه محسوب می شود. شرکت همپار با بهروری از بخش تحقیق و توسعه شرکت برلوخر که بزرگترین سهم تولید و فروش بازار اروپا را با 180سال سابقه به خود اختصاص داده است ، تا کنون محصولات متنوعی در بخش لوله و اتصالات پی وی سی ، کابل ، کفش و پروفیل درب وپنجره Upvc تولید و به بازار جهانی عرضه کرده است.
شرکت همپار با برخورداری از مدرترین سیستم های کنترل الکترونیک در پروسه تولید که به صورت online با برلوخر آلمان در ارتباط می باشد و آماده ارائه خدمات رایگان به مشتریان محترم به منظور کنترل کیفی مواد اولیه و محصولات نهایی آنها است .
در این راستا شرکت همپار گواهی نامه های بین الملی ISO 9001 ( استاندارد مدیریت کیفیت ) ISO 14001 ( استاندارد محیط زیست ) و ISO 18001 (استاندارد ایمنی و بهداشت حرفهای) را اخذ نموده است.www.hampar.com

اطلاعات تماس

نام شرکت همپار استان : همپار
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : مجتبی اشتری
موبایل : تلفن تماس : ۱۹۰۹۴ ۲۲۰ ۱۷۹۱ ۸۵۰ ۹۱۲ فکس :
آدرس سایت : http://www.hampar.com ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم خیابان گلستان، پلاک ۷۳
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار