ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02173038
استان: تهران
آدرس: تهران ،خیابان پیروزی ، روبروی پنجم نیرو هوایی ، مجتمع تجاری نسیم طبقه اول
گروه عمران و توسعه بهساخت

گروه عمران و توسعه بهساخت

تولیدات : در و پنجره های دوجداره UPVC توری ( رولینگ ) جهت در و پنجره های UPVC تیرچه کرومیت تیرچه سفالی تیرچه بـتـنـی اجرای سقف های تیرچه فلزی و سفال

درباره ما
گروه عمران و توسعه بهساخت به عنوان یک هولدینگ معتبر در صنعت ساختمان، فعالیت رسمی خود را از سال 1370 آغاز نمود. این گروه در بدو تأسیس به ارائه خدمات مربوط به «اخذ پروانه ساختمان و خدمات وابسته به ساخت و ساز» می پرداخت، لیکن در ادامه ی راه و با درک نیاز روز افزون جامعه به مسکن با کیفیت و تمایل سازندگان برای برخورداری از مصالح و لوازم مرغوب، تولید محصولات ساختمانی را در دستور کار خود قرار داد. در سال 1386 کارخانه تولید تیرچه با هدف تولید انواع تیرچه های کرومیت و تیرچه های سفالی (فوندوله) و بتنی تأسیس گردید. در سال 1389 شركت بهساخت بانی کارا تأسیس و تولید در و پنجره های استاندارد UPVC با نشان تجاری «وین سام» آغاز شد.
این هولدینگ با گذشت زمان و تکمیل تیم کارشناسی و مهندسی، نوع و کیفیت خدمات را به صورت مستمر بهبود بخشید، به گونه ای که اکنون «دقت»، «سرعت» و «ایجاد اطمینان در مشتری» به «وجه تمایز» این خدمات تبدیل شده است. اکنون مشتریان اطمینان یافته اند که با سپردن کار به این شرکت، در زمان و سرمایه خود صرفه جویی نموده و نتیجه ی مطلوب حاصل خواهد شد.
این گروه مصمم است تا در آینده نیز بتواند با ارائه خلاقیت و نوآوری در تولیدات و خدمات خود، جایگاه خود را در جمع شرکت های پیشرو و موفق حفظ نماید.


خدمات:
نقشه های ابنیه شهری و کلیه خدمات پروانه های تخریب و نوسازی، بلامانع، عدم خلاف و پایان کار
طراحی نما و دکوراسیون داخلی
خدمات مربوط به شهرداری ها، دفاتر خدمات الکترونیک و ادارات وابسته
معرفی مهندسین دارای پروانه
نقشه برداری و انجام امور ثبتی

زمینه‌های فعالیت

پنجره دوجداره درب دوجداره پروفيل يو پي وي سي آلمينيوم و کامپوزيت پروفيل گالوانيزه نصب و مونتاژ پنجره ورق يو پي وي سي خط توليد يو پي وي سي تيرچه کروميت تيرچه بتني تيرچه صنعتي تيرچه سفالي تيرچه پيش تنيده
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار