ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
parslift.com
تلفن
22976102

آدرس: ایران - تهران - اتوبان همت شرق، خیابان استاد حسن بنای شمالی، بعد از میدان ملت، نرسیده به میدان شریفی، کوچه فرزاد، پلاک 12
پارکنترل(رایانه ران آذر)

پارکنترل(رایانه ران آذر)

درباره ما
شرکت آسانسور رایانه ران آذر در سال 1370 با هدف طراحی و تولید سیستم های کنترل فرمان آسانسور تاسیس گردید و در سال 1387 فعالیت خود را با هدف ارائه انواع قطعات آسانسور با نام " گروه پار کنترل " توسعه داد.

هدف شرکت از ابتدای تاسیس، طراحی و ساخت سیستم های کنترل آسانسور با توجه به تکنولوژی روز و پیشرفته دنیا بوده که در این راه به موفقیت های بزرگی نیز دست یافته است. این شرکت با طراحی سیستم های جدید قابلیت استفاده از آسانسور های سرعت بالای VVVF را برای ساختمان های مرتفع فراهم آورده است. شرکت آسانسور پار کنترل افتخار دارد با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان الکترونیک و کامپیوتر در بخش های طراحی و فنی مهندسی شرکت، یکی از پیشگامان و نوآوران صنعت آسانسور در ایران باشد. این شرکت برای اولین بار در ایران به تکنولوژی ارتباط سریال که مقدار زیادی در هزینه تراول کابل مصرفی صرفه جوئی دارد دست یافت. همچنین می توان به ثبت چندین اختراع از جمله سیستم ASP، ارسال اطلاعات بر روی سیم تغذیه و ... نیز اشاره کرد.

حاصل تحقیقات چند ساله گروه طراحان بخش تحقیق و توسعه شرکت (D & R)، تولید سیستم های ALPHA (دو سرعته و VVVf)، SMART (دو سرعته، VVVf و هیدرولیک) و ERU (سیستم نجات اضطراری بصورت تلفیقی یا جداگانه) می باشد.

از ویژگی های بارز و منحصر به فرد محصولات این شرکت سیستم های Direct Approach، Door Pre-Opening ، سیستم امنیتی شستی های داخل و ... می باشد.

تابلوهای ساخت این شرکت بر اساس استاندارد 81 EN بوده و در بسیاری از ساختمان های دولتی، وزارتخانه ها و نهاد های حساس در پایتخت و دیگر نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته است.


ارائه خدمات پس از فروش مناسب و سریع توسط متخصصان و تکنسین های مجرب با 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و تأمین قطعات از دیگر ویژگی های محصولات شرکت آسانسور پار کنترل برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان می باشد.
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار