ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
فکس: 04134329583
استان: آذربایجان شرقی
آدرس: کیلومتر 35 جاده تبریز - آذرشهر شهرک صنعتی سلیمی
فولاد مهر سهند
پیام دهید email icon info@mehrsteel.com

فولاد مهر سهند

بزرگترين توليد کننده گان لوله و پروفيل فولادي کشور

درباره ما
شرکت فولاد مهر سهند در حال حاضر يکي از بزرگترين توليد کننده گان لوله و پروفيل فولادي کشور مي باشد و در 30 کيلومتري شمالغرب تبريز ، شهرک صنعتي سليمي واقع گرديده است. عمليات اجرائي اين کارخانه در زميني به مساحت 3.5 هکتار در سال 1387 شروع و در ارديبهشت ماه سال 1388 مورد بهره برداري قرار گرفته است . در طول سنوات گذشته ظرفيت اسمي اين واحد طي 3 فقره اصلاحيه به ميزان 275 هزار تن توليد انواع لوله و پروفيل فولادي در سال رسيده است. کيفيت به عنوان يک اهميت آستانه اي از اولويت دارترين فعاليت هاي شرکت بوده و استقبال بازار از توليدات کارخانه بهترين دليل اين ادعا مي باشد . عليرغم مشکلات موجود در محيط کسب و کار و نبود حمايت هاي لازم از توليدکنندگان توجه به مسئوليت هاي اجتماعي از قبيل ايجاد اشتغال، حفظ و نگهداري از محيط زيست، ايمني و سلامت کارکنان و تعامل و همکاري با تشکل هاي مردم نهاد از جمله برنامه هاي شرکت بوده است .
رشد و تعالي نيروي انساني به عنوان سرمايه واقعي ، جلب رضايت و تکريم مشتريان به عنوان ولي نعمتان اصلي و هم چنين مسئوليت پذيري در قبال جامعه چهار چوب حرکت فولاد مهر سهند مي باشد .

زمینه‌های فعالیت

اتصالات رزوه اي اتصالات جوش سر به سر اتصالات فلزی اتصالات برنجي لوله چدني لوله آهني لوله فولادي لوله گالوانيزه اتصالات فلنجي اتصالات پوشفيت لوله و اتصالات
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار