سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
سقف فلزی ‏ >

بام گستر دیبا

در حال حاضر صنعت ساخت و ساز کشور با وجود تحول سخت افزاری، مانند بلند مرتبه سازی و استفاده از طرح های نوین معماری، متاسفانه فاقد رویکرد صنعتی در فرایند ساخت می باشد زیرا بسیاری از معظلات و مشکلات پروژه های عمرانی ناشی از تاثیرات نامطلوب سنتی سازی همچون مصرف بی رویه و پرت و بالای مصالح، اتلاف منابع و افزایش زمان ساخت می باشد. از همین رو جهت ارتقاء کمی و کیفی ساخت و ساز بایستی با بهره گیری از فناوری های روز، سریع سازی، ایمن سازی، سبک سازی و ارزان سازی را در شیوه ساخت صنعتی به کار گرفت. از جمله عملیات موثر و تعیین کننده در روند ساخت پروژه، اجرای سقف های سازه ای پروژه می باشد به طوری که در فرآیند برنامه ریزی و زمان بندی پروژه، اجرای سقفها نقطه عطفی برای مسیر بحرانی پروژه می باشد.

شرکت فنی مهندسی بام گستر دیبا ایمن، اقتصادی، سریع در حال حاضر صنعت ساخت و ساز کشور با وجود تحول سخت افزاری، مانند بلند مرتبه سازی و استفاده از طرح های نوین معماری، متاسفانه فاقد رویکرد صنعتی در فرایند ساخت می باشد زیرا بسیاری از معظلات و مشکلات پروژه های عمرانی ناشی از تاثیرات نامطلوب سنتی سازی همچون مصرف بی رویه و پرت و بالای مصالح، اتلاف منابع و افزایش زمان ساخت می باشد. از همین رو جهت ارتقاء کمی و کیفی ساخت و ساز بایستی با بهره گیری از فناوری های روز، سریع سازی، ایمن سازی، سبک سازی و ارزان سازی را در شیوه ساخت صنعتی به کار گرفت. از جمله عملیات موثر و تعیین کننده در روند ساخت پروژه، اجرای سقف های سازه ای پروژه می باشد به طوری که در فرآیند برنامه ریزی و زمان بندی پروژه، اجرای سقفها نقطه عطفی برای مسیر بحرانی پروژه می باشد. انتخاب سیستم سقف سازه ای مطلوب از حیث سرعت اجرا، هزینه تمام شده و ایمنی مورد نظر همیشه یکی از تصمیمات اساسی فراوری مدیران پروژه می باشد. در همین راستا شرکت فنی مهندسی بام گستر دیبا، با برخورداری از دانش روز و توان مهندسی اقدام به طراحی تولید و اجرای سقف کامپوزیت فولادی به نام METAL DECK نموده است. این سقف ها از مقاطع مختلط دال بتونی بر روی ورق های ویژه فولادی گالوانیزه فرم داده شده که به تیرها و شاه تیرهای فولادی سازه متصل می شود. این سقف ها با سابقه دیرینه به عنوان مدرن ترین و رایج ترین سیستم اجرایی سقف د دنیا محسوب می شود. این سیستم یکی از فناوری های مورد تایید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن می باشد و این شرکت با طراحی دقیق این سقف ها مطابق استانداردهای معتبر در رعایت الزامات و مقررات ملی ساختمان و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن تولید ورق و برشگیرهای جوشی و پرچی و همچنین با در اختیار داشتن ابزارآلات روز دنیا در زمینه اجراء آمادگی لازم جهت خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجراء را دارد.

اطلاعات تماس

نام بام گستر دیبا استان : بام گستر دیبا
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل : آقای مهندس رضوی
موبایل : تلفن تماس : ۲۲۸۹۵۸۹۷ فکس :
آدرس سایت : ایمیل :
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : خیابان شریعتی- پایین تر از میرداماد- بن بست ارشاد- پلاک ۱- واحد ۱۵-طبقه دوم
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار