سازو ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
دومین نمایشگاه ساختمان 2 همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان
ششمین نمایشگاه خانه و مبلمان مدرن ایران - تبریز
	سیزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و صنایع چوب
یراق آلات ‏ >

شرکت آتاتک

کشور آلمان دارای بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان یراق‌آلات درب و پنجره در جهان است که دارای سابقه درخشان و طولانی در این صنعت می‌باشند. طراحی دقیق و فنی یراق‌آلات آلمانی موجب حداکثر افزایش کیفیت کاربری درب و پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی می‌گردد. در حال حاضر شرکت‌های مطرح آلمانی جزو پیشگامان این راه بوده و جایگاه خاص خود را در این صنعت دارا می‌باشند.
کشورهای دیگری نیز قدم در راه این صنعت گذاشته‌اند و اقدام به تولید یراق‌آلات نموده‌اند که آنان نیز هرکدام موفق به بدست آوردن سهم خود در این بازار گردیده‌اند. در این میان می‌توان از کشورهای ترکیه و چین نام برد که البته نه با کیفیت تولیدات آلمانی اما نسبتا با کیفیت خوبی تولیدات خود را عرضه می‌نمایند.
مدیران شرکت آتاتک نیز با بیش از سه دهه حضور خود در بخش‌های مختلف صنعتی و همچنین تجربه‌ای که طی چند سال اخیر در حوزه درب و پنجره داشتند و با اتکا به همکارانی که در صنعت درب و پنجره به متخصصانی مجرب تبدیل گردیده‌اند، قدم در این راه گذاشته و تصمیم به تولید یراق‌آلات درب و پنجره برای اولین بار در ایران نموده است.
شرکت آتاتک ابتدا به بررسی و تحقیق در خصوص شرکت‌های آلمانی و چگونگی ساختار تولیدی و مدیریتی آن‌ها نمود تا بتواند یکی از بهترین تولیدکنندگان آلمانی را به عنوان الگوی فنی و کیفی خود انتخاب نماید، سپس موفق به پیاده‌سازی و راه‌اندازی اولین خط تولید یراق‌آلات در ایران گردید. گرچه قدم گذاشتن در راه تولیدات صنعتی همواره مشکلات و مسائل خود را داراست اما نیت و هدف بزرگی که در مدیریت آتاتک وجود داشت آنان را در این راه ثابت قدم و استوار نگه داشته و خواهد داشت.
در حال حاضر برنامه‌ریزی و استراتژی گام به گام آتاتک براساس نیازهای ضروری بازار و همچنین تولید مرحله به مرحله انواع یراق‌آلات آغاز گردیده و در گام اول سری یراق‌آلات تک حالته به مرحله تولید رسیده و آماده عرضه به بازار می‌باشند.
مدیریت آتاتک با اعتقاد به تولیدی با کیفیت و استاندارد دست خود را بسوی کارشناسان و صاحب نظران در حوزه یراق‌آلات دراز می‌کند تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود راه را برای حضور یک برند ایرانی در کنار دیگر برندهای خارجی بگشایند.

اطلاعات تماس

نام شرکت آتاتک استان : تهران
زمینه فعالیت:
نام مدیرعامل :
موبایل : تلفن تماس : ۴۴۴۱۹۸۹۰ (۰۲۱) فکس :
آدرس سایت : http://www.atatech.net ایمیل : info@atatech.net
تلگرام : اینستاگرام :
آدرس : تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، بالاتراز پل همت، کوچه باغچه پونک، پلاک۳، طبقه دوم، واحد۵
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار