ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
4boad.com/
تلفن
04135548902
استان: آذربایجان شرقی
آدرس: تبریز ـ پاستور جدید دوم ـ پلاک 36 ـ ساختمان سینا ـ طبقه سوم ـ واحد شرقی تبریز ایران
شرکت چهاربعد
پیام دهید email icon info@4boad.com

شرکت چهاربعد

طراحی محصول، فضاها و المان های شهری ـ طراحی و ساخت ابزارآلات و ماشین آلات صنعتی ـ طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی ـ تولید مصالح و قطعات پیش ساخته ساختمانی

درباره ما
شرکت چهاربعد با هدف فعالیت در موضوعات زیر نزد اداره ثبت شرکت های تبریز به ثبت رسیده است:

ارائه خدمات تولیدی، بازرگانی و صنعتی ـ طراحی محصول، فضاها و المان های شهری ـ طراحی و ساخت ابزارآلات و ماشین آلات صنعتی ـ طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی ـ تولید مصالح و قطعات پیش ساخته ساختمانی ـ مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های صنعتی و عمرانی ـ اکتشاف و استخراج و بهره برداری از معادن ـ تولید و تغلیط مواد معدنی ـ احداث، توسعه و نگهداری شبکه های آبرسانی، آبیاری و زهکشی ـ برنامه نویسی و انجام خدمات نرم افزاری رایانه ـ انجام پروژه های پژوهشی وتحقیقاتی.

بدیهی است که فعالیت در خصوص هر یک از زمینه های مذکور توانایی و تجربه مناسب علمی و فنی را می طلبد و بی شک بدون وجود تیمی متخصص و مجرب نمی توان در عرصه چنین فعالیت هایی گام نهاد. از این رو اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت، هر کدام با تخصص های مورد نیاز گرد هم آمده و با اراده های در خور تقدیر حرکتی فراگیر و عظیم را آغاز نموده اند. ما در این مسیر خود را از خطا و اشتباه مصون ندانسته و نیازمند همراهی و پشتیبانی ونقد سازنده دست اندرکاران و متولیان امر هستیم.

امید است که بتوانیم سهمی هر چند کوچک در معرفی توانایی های متخصصان ایرانی و پتانسیل های فنی و مهندسی کشورمان به جامعه جهانی داشته و در حد بضاعت به ارتقاء سطح کمی و کیفی ارائه و صدور خدمات خود بکوشیم.

زمینه‌های فعالیت

سازه پيش ساخته pvc سازه سبک
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار