ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
استان: ساندویچ پانل ماموت
آدرس: ، اتویان کرج قزوین
ساندویچ پانل ماموت
پیام دهید email icon PANELMAMMUT@YAHOO.COM

ساندویچ پانل ماموت

درباره ما
محتمع صنعتی ماموت در سال 1370 هجری شمسی در زمینی به وسعت 50 هکتار در محل فعلی واقع در بزرگراه کرج- قزوین، 5 کیلومتر بعد از پل هوایی کردان در زمینه ساخت انواع تریلر ، کانکس ، ساندویچ پانل و سازه های فلزی شروع به فعالیت تولیدی خود نمود.

پس از گذشت یک دهه از آغاز فعالیت این واحد تولیدی با بهره گیری از مدرنترین تکنولوژی روز اروپا و رعایت مراحل مختلف کنترل کیفی خطوط تولیدی مطابق با استانداردهای اروپا به یکی از واحدهای فعال صنعتی کشور در زمینی به مساحت 70 هکتار تبدیل شده است. کارخانجات مجتمع صنعتی ماموت با بهره گیری از ماشین آلات و نیروهای متخصص آموزش دیده در واحدهای صنعتی اروپا هم اکنون یکی از کارخانجات معتبر و مطرح در سطح خاور میانه و اروپا می باشد.

تولیدات مجتمع صنعتی ماموت خصوصا در زمینه انواع شاسی تریلر و قطعات مربوطه، به خاطر بالا بودن کیفیت ساخت و مونتاژ به صورت قطعات منفصله و کامل و بر اساس سفارش ساخت کارخانجات معتبر اروپایی سازنده تریلر در کارخانه مرکزی ساخته و به کشور اروپایی صادر می شود. کارخانجات مجتمع صنعتی ماموت واقع در امارات متحده عربی در کوتاهترین مدت ممکن و مطابق با استانداردهای روز اروپا در سطح کارخانجات معتبر و مطرح کشورهای حوزه خلیج فارس و خاور میانه قرار گرفته است. لازم به توضیح است که تولیدات مجتمع صنعتی ماموت در حال حاضر، درصد بالایی از صادرات کشور را در زمینه های مربوطه را به خود اختصاص داده است.
آگهی‌های مشابه
سایت تجهیزات سایت صنعت دوستان 3 دوستان چهار