ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
تلفن
02144030414
موبایل
09352755006
استان: تهران
آدرس: تهران بلوار اشرفی اصفهانی - نرسیده به مرزداران - برج نگین رضا طبقه دوم شمالی - واحد 210
ساندویچ پانل ماموت
پیام دهید email icon mammutpanel5006@mammutgroup.com

ساندویچ پانل ماموت

ساخت انواع تریلر ، کانکس ، ساندویچ پانل و سازه های فلزی

درباره ما
محتمع صنعتی ماموت در سال 1370 هجری شمسی در زمینی به وسعت 50 هکتار در محل فعلی واقع در بزرگراه کرج- قزوین، 5 کیلومتر بعد از پل هوایی کردان در زمینه ساخت انواع تریلر ، کانکس ، ساندویچ پانل و سازه های فلزی شروع به فعالیت تولیدی خود نمود.

پس از گذشت یک دهه از آغاز فعالیت این واحد تولیدی با بهره گیری از مدرنترین تکنولوژی روز اروپا و رعایت مراحل مختلف کنترل کیفی خطوط تولیدی مطابق با استانداردهای اروپا به یکی از واحدهای فعال صنعتی کشور در زمینی به مساحت 70 هکتار تبدیل شده است. کارخانجات مجتمع صنعتی ماموت با بهره گیری از ماشین آلات و نیروهای متخصص آموزش دیده در واحدهای صنعتی اروپا هم اکنون یکی از کارخانجات معتبر و مطرح در سطح خاور میانه و اروپا می باشد.

تولیدات مجتمع صنعتی ماموت خصوصا در زمینه انواع شاسی تریلر و قطعات مربوطه، به خاطر بالا بودن کیفیت ساخت و مونتاژ به صورت قطعات منفصله و کامل و بر اساس سفارش ساخت کارخانجات معتبر اروپایی سازنده تریلر در کارخانه مرکزی ساخته و به کشور اروپایی صادر می شود. کارخانجات مجتمع صنعتی ماموت واقع در امارات متحده عربی در کوتاهترین مدت ممکن و مطابق با استانداردهای روز اروپا در سطح کارخانجات معتبر و مطرح کشورهای حوزه خلیج فارس و خاور میانه قرار گرفته است. لازم به توضیح است که تولیدات مجتمع صنعتی ماموت در حال حاضر، درصد بالایی از صادرات کشور را در زمینه های مربوطه را به خود اختصاص داده است.

زمینه‌های فعالیت

ساندويچ پانل سقفي ساندويچ پانل ديواري ساندويچ پانل سردخانه اي فوم پلي يورتان روکش ساندويچ پانل نصب ساندويچ پانل سازه پيش ساخته pvc کانکس
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار