ساز و ساخت | نیازمندی های مشاغل صنعت ساختمان
وبسایت
www.ajoreazadi.ir
تلفن
02177903003
موبایل
09121758829
فکس: 02122865472
استان: تهران
آدرس: تهران، خیابان تهران نو، ابتدای خیابان آیت، روبروی بانک سپه، پلاک 11 و 13
کارخانجات تولید آجر آزادی

کارخانجات تولید آجر آزادی

تولید کننده انوع آجر های نما - آجرهای نسوز - آجر نمای نسوز - آجر نمای طرح انگلیسی و آمریکایی - آجرهای نمای ماندگار و آجرهای نمای ده سوراخه قرمز چهار طرف نما

درباره ما
مجموعه کارخانجات تولیدی آجر آزادی شامل دو واحد تولیدی کارخانه آجر نسوز آزادی به مساحت 15.000 مترمربع و کارخانه آجرنمای نسوز فدک به مساحت 10.000 مترمربع میباشد. فعالیت این کارخانه در سال 1375 باتولید آجرهای نسوز و محصولات نسوز آغاز گردید و با توجه به نیاز بازار این واحد محصولات آجرهای نمای نسوز را در سبد محصولات خود قرار داد و جهت گسترش کارکارخانه آجر فدک را در جنب کارخانه آجر آزادی با کوره های جدید و امکانات مدرن به این مجموعه اضافه کرد و هم اکنون آماده تولید محصولات با کیفیت و کمیت بیشتر جهت جوابگویی به نیاز مشتریان و بازار میباشد.

گروه توليدي و صنعتي آجر آزادي با توکل به خداوند متعال، پشتکار و ياري کارکنان مجرب و بهره گيري از تکنولوژي روز اقدام به توليد انواع آجرهاي نسوز، نما و سفال ده سوراخه چهارطرف نما نموده است.

اين مجموعه در راستاي نياز روز صنعت ساختمان و رضايتمندي مشتريان عزيز توانسته است با بهره برداري از مواد درجه يک معادن ممتاز کشور محصولاتي متنوع توليد و همواره سطح کيفي آن را مطابق با استاندارهاي ملي و بين المللي بالا ببرد.

مديريت و پرسنل خلاق اين گروه با استفاده از امکانات خود و درک کامل از نيازهاي مشتريان و مصرف کنندگان آمادگي کامل توليد انواع محصولات جديد و قبول سفارشات و پيشنهادات جهت توليد از طرف شما عزيزان مي باشد.

زمینه‌های فعالیت

آجر فشاري کوره اي آجر فشاري ماشيني آجر بهمني آجر رسي آجر سوراخ دار آجر نسوز آجر نما آجر تزئيني آجر لعابدار
آگهی‌های مشابه
دوستان 3 دوستان چهار